Kopřivové šampony - Všechny typy vlasů - nejlevnější produkty

Vlasová péče a mytí hlavy patří k základním hygienickým návykům stejně, jako péče o naše tělo a pokožku. Mytí hlavy většina z nás v dětství odmítala a nesnášela, s přibývajícími roky jsme však pochopili, že stejně jako zbytku těla, i vlasům musíme věnovat dostatečnou a kvalitní péči. Předně musíme zohlednit stav vlasů a následně zvolit vhodnou vlasovou kosmetiku.
Každé vlasy jsou jiné, jinak hust…

Vlasová péče a mytí hlavy patří k základním hygienickým návykům stejně, jako péče o naše tělo a pokožku. Mytí hlavy většina z nás v dětství odmítala a nesnášela, s přibývajícími roky jsme však pochopili, že stejně jako zbytku těla, i vlasům musíme věnovat dostatečnou a kvalitní péči. Předně musíme zohlednit stav vlasů a následně zvolit vhodnou vlasovou kosmetiku.
Každé vlasy jsou jiné, jinak husté a jinak zdravé, nelze proto péči o ně nějak specifikovat. Jemné vlasy vyžadují jinou starostlivost, než husté pevné vlasy nebo vlasy zničené barvením a vysoušením.

Pokud vás trápí obtíže s pokožkou hlavy, nejspíš budete volit šampony proti lupům, šampony na seboreu nebo třeba proti vypadávání vlasů, někdo se rozhoduje pro šampon podle typu vlasů a hledáte-li přírodní šampony bez obsahu silikonů, sulfátů a parabenů, rozhodně sáhněte po šamponech Milva, Alpecin nebo vyzkoušejte kopřivové šampony ověřené už našimi předky.

Kopřiva na vlasy:

Kopřivový šampon může dnes znít trochu zastarale ale věřte, že babičky věděly, proč na něj nedají dopustit. Ověřená síla výluhu z kopřiv obsahuje množství cenných aktivních látek prospěšných pro zdraví vlasů i vlasové pokožky. Kopřivový šampon zanechá vaše vlasy jemné a hebké i bez přídavku škodlivých chemických látek. Tento bylinný koktejl je vhodný na všechny typy vlasů, nejvíce ale na mastné vlasy, eliminuje výskyt lupů, zmírňuje maštění vlasů, redukuje vypadávání vlasů díky rostlinným výtažkům a má silné tonizující a čistící účinky. Oblíbené produkty z kopřiv jsou šampony Milva, Dixi nebo Klorane, který je k dostání i ve formě suchého šamponu.

Příroda je lék prakticky na všechno již od pradávna.  Kopřiva se těší velké oblibě už po staletí, zejména mladé rostliny, pro svůj vysoký obsah vitamínů a minerálů. Prospívá jak našemu organismu, tak pleti i vlasům.
Kopřiva podporuje růst vlasů, zároveň je posiluje a regeneruje, redukuje maštění vlasové pokožky a tvorbu lupů. Máte slabé a lámavé vlasy? Vyzkoušejte oplach z kopřivového vývaru nebo masku na vlasy z kopřiv a pokud vám vlasy ne a ne růst nebo trpíte nadměrným vypadáváním vlasů, vyzkoušejte Vlasové hnojivo - k dosažení hustoty a kvality vlasů u žen i mužů.

Shrnutí:

  • Bez obsahu chemických látek
  • Vhodné zejména na mastné vlasy
  • Podpora růstu vlasů
  • Tonizující účinky
  • Hebké, jemné a uzdravené vlasy
  • Redukce vypadávání vlasů
  • Příznivá cena

V čem ještě najdeme kopřivu?

Ačkoliv dnes mnoho lidí považuje kopřivu za plevel rozšířený téměř v každé zahrádce, kterého se jen obtížně zbavuje, naši předci si ji považovali pro její rozmanité léčivé účinky a mnohými léčiteli je dokonce považována za nejlepší léčivou rostlinu. 

Kopřivu využijete jak k louhování na zdravé bylinné čaje, tak v kuchyni, nebo přírodní kosmetice.

V kategorii Kopřivové šampony si podle vás nejlépe vedou značky Dixi a Bioaquanol. Sháníte něco konkrétního z kategorie Kopřivové šampony? Nejlépe hodnoceným produktem v kategorii Kopřivové šampony je Bioaquanol Vlasový šampon 250 ml .

Zobrazit celý popis
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.product.name }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Vašemu hledání neodpovídá žádný výsledek.

Je nám líto, ale diskuze je zatím prázdná.

Podívejte se na produkty z kategorie Kopřivové šampony seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Kopřivové šampony najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Kopřivové šampony seřazené od těch nejprodávanějších.