Kuchyňské roboty (13 produktů)

Hnětení, sekání, mletí, mixování... Řekněte, co byste rádi? Kuchyňský robot k vaší kuchyni doslova přiroste. Stane se druhým párem rukou, které už nebudete chtít za nic vyměnit. Ne všechny kuchyňské roboty jsou si ale rovny. Liší se především svými …

Zobrazit více

Hnětení, sekání, mletí, mixování... Řekněte, co byste rádi? Kuchyňský robot k vaší kuchyni doslova přiroste. Stane se druhým párem rukou, které už nebudete chtít za nic vyměnit. Ne všechny kuchyňské roboty jsou si ale rovny. Liší se především svými funkcemi. 

Podle čeho vybrat kuchyňský robot?

  • Materiál - Spotřebiče jsou zpravidla vyrobené v kombinaci plastu a kovu, nejlevnější modely jsou plastové. Pokud chcete kvalitní a odolný přístroj, který bude zároveň snazší na údržbu, volte rozhodně celokovové provedení. Počítejte ale zároveň s vyšší pořizovací cenou.
  • Výkon a příkon - Čím vyšší příkon (jeho hodnotu uvádí výrobce na spotřebiči), tím vyšší výkon. Při výběru dávejte pozor na to, aby hodnota příkonu byla 800 W a více. 
  • Středový nebo planetární - Vybírat můžete z robotů s planetárním nebo klasickým středovým mícháním. A jaký je v nich rozdíl? U středového způsobu rotuje obsah pouze kolem své osy a nemusí tak dojít ke zcela dokonalému promíchání. Naopak při planetárním míchání kopírují nástavce okraje mísy a rotují v elipsovité dráze. To umožňuje perfektní zpracování ingrediencí a hlavně efektivnější práci.

Jaký je rozdíl mezi kuchyňským robotem a mixérem?

Kuchyňský robot potraviny, které do něj vložíte, naseká, pokrájí nebo promíchá a udrží v pevné formě. Naopak mixér z nich vytvoří tekutinu. Jestli si rádi vychutnáváte smoothies nebo často vaříte krémové polévky, pravděpodobně využijete spíš kvalitní mixér. Pokud ale sháníte všestranějšího parťáka, vyplatí se vám investovat do kuchyňského robota. V naší nabídce narazíte na cenově dostupnější i na extrémně výkonné multifunkční roboty.

V kategorii jménem Kuchyňské roboty je 8 výrobků, u 3 dostanete dopravu zdarma. Uživatelé hodnotí nejlépe řady Element, Concept a Lauben. Nejlépe hodnoceným produktem je Concept RM9000 Multifunkční kuchyňský robot Inspiro.

Kuchyňské roboty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kuchyňské roboty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kuchyňské roboty lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Lauben Kitchen Machine 1200WT Kuchyňský robot s příslušenstvím, bíly
5 / 2x
Skvělý robot na domácí přípravu těsta a ostatních věcí. Je to bez námahy a kvalitní.
Recenze produktu: Sencor Kuchyňský robot STM 4460GG
5 / 5x
Široká výbava produktu, precizní provedení.....
Recenze produktu: Catler Kuchyňský robot KM 8012
5 / 2x
Je to super pomocník pri pečení.. veľká nádoba z nerezu, kvalitné prevedenie, tichý chod. Melie, strúha, hnetie. Cestoviny ani klobásy som zatiaľ neskúšal, ale myslím že to bude rychlovka. Dobre sa čistí. Za mňa 10 z 10tich..
Recenze produktu: Concept RM3300 Food Processor se struhadlem 1 000 W
5 / 2x
Vřele doporučuji, splňuje vše, co jsem očekávala.
Recenze produktu: Lauben Kitchen Machine 1200BC Kuchyňský robot s příslušenstvím, černý
5 / 2x
Kúpila som starkej, ktorá je veľký nadšenec na pečenie pred pár mesiacmi a vždy mi ho len chváli. To už poskúšala kopu podobných mixérov. Tvrdí, že cesto má vraj vždy dokonalé na ďalšie spracované, hmota sa nelepí na nerezovú misku a ani na vrtuľku a je to rýchly proces:)
Recenze produktu: Rohnson Kuchyňský robot R-588
5 / 2x
S obchodem pilulka jsem spokojena již několik let a i nadále budu nakupovat ve Vaši spolecnosti 👏👏👍
Recenze produktu: Sencor Kuchyňský robot STM 3620WH-EUE3
4.9 / 7x
menší robot, menší mísa, pro míchání kynutých těst dostatečný, ale šlehací metla je celkem malá a šlehání bílků, např. na makronky, nezvládá
Recenze produktu: Concept RM7010 Kuchyňský planetární robot 1200W Element
4.9 / 12x
Good
Recenze produktu: Concept RM7000 Kuchyňský planetární robot 1200W Element
4.9 / 12x
Dobrý a kvalitní provedení.
Recenze produktu: Sencor Kuchyňský robot STM 3700WH
4.8 / 5x
Hele je to jen stroj a pokud se nebudou jeho limity přetěžovat tak zvládne všechno. Bezproblému zvládá 1,6kg směsi na chleba což jsem potřeboval. Celý set na těstoviny je luxus-mezera mezi šnekem a tělem 1mm (mezera na mlýnku na maso mezi šnekem a tělem je 2,5mm) což znamená že kdo si koupí jiný set robota kde jsou jen těstovinové tvořítka tak upřímnou soustrast ,to těsto se bude extrémně zahřívat a točit kolem šneku.Jen dodatek těsto-na jedno vejce 120g h.mouky je z toho extrémně tuhé těsto ale perfektně to funguje ,těsto se přidává po malinkých kouscích.

Produkty z kategorie Kuchyňské roboty jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Kuchyňské roboty seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Kategorii Kuchyňské roboty jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.