Kvitok (81 produktů)

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází …

Zobrazit více

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Ať už je to prostřednictvím potravin, barveného oblečení, čisticích prostředků anebo právě kosmetiky.

Tam, kde to šlo, se Martina snažila setkávání s nebezpečnými látkami omezit. A jak už to tak bývá, tak tohle uvědomění jí ukázalo nový směr. Tím směrem bylo vlastní podnikání a výroba čistých přírodních kosmetických produktů.

S podporou manžela Matúše se Martině podařilo vybudou novou, mladou a zcela výjimečnou značku přírodní kosmetiky s jednoduchým složením, ale zároveň vysokým obsahem přírodních látek, které přirozeně podporují funkci i té nejjemnější pokožky.

Žádný z produktů ani použité suroviny nejsou testované na zvířatech. V Kvitku spolupracují pouze s dodavateli, kteří rovněž garantují netestování a mají stejné cíle. Zároveň neprodávají žádné produkty, které by obsahovaly živočišné suroviny. Celá nabídka od značky Kvitok je tak vhodná pro vegany.

Kvitok si možná pamatujete jako Navii

A nemýlíte se. Značka se musela svého názvu v první polovině roku 2020 vzdát. Všech svých ostatních kvalit se však drží zuby nehty. Krásný design, vášeň pro sílu přírodních ingrediencí a výjimečnou kvalitu voňavých produktů si tedy Kvitok i nadále ponechává.

Kvitok - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kvitok ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kvitok lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Kvitok Tuhý šampon s kondicionérem pro mastné vlasy Čajovník XXL 50 g
5 / 1x
Konečně šampon, po kterém nejsou za 12 h mastné vlasy
Recenze produktu: Kvitok Tuhý šampon s kondicionérem pro tmavé vlasy Vzácné dřevo XXL 50 g
5 / 2x
Hezky voni, dobře pění, vlasy se dobře vymyjí a lesknou se.
Recenze produktu: Kvitok Tuhý deodorant Ranní rosa 42 ml
5 / 5x
Nejlepší deodorant, co jsem kdy měla. Krásně voní, vydrží celý den nebo maximálně jednou přetřu. Jiný už kupovat nebudu.
Recenze produktu: Kvitok Pleťové sérum - Niacinamid 10 ml
5 / 1x
Produkt používám i dvakrát denně. Skvělé se vstřebává a hydratuje. Skleněná lahvička s kapatkem jsou super.
Recenze produktu: Kvitok Tuhý šampon s kondicionérem Maca XXL 50 g
5 / 4x
Výborný produkt
Recenze produktu: Kvitok Masážní olej Uvolnění svalů 50 ml
5 / 1x
Tento olej je můj oblíbený, celkově Navia je skvělá značka.
Recenze produktu: Kvitok Bylinková voda s rozprašovačem - máta peprná 30 ml
5 / 1x
Naprosto úžasná věc. Nejen v létě do práce, kabelky. Krásná jemňoulinká vůně a přírodní složení je ideální i pro mou citlivou pleť. A cena je neuvěřitelná. Strčí do kapsy i hodně dražší kosmetiku
Recenze produktu: Kvitok Bylinková voda máta BIO 100 ml
5 / 1x
Skvělá tonizační voda
Recenze produktu: Kvitok Tuhý šampon s kondicionérem Maca 25 g
5 / 5x
Skvělý, není potřeba kondicionér. Bez chemie.
Recenze produktu: Kvitok Denní arganový krém pro zralou pleť 30+ BIO 30 ml
5 / 1x
Super pro mou pleť
Nahoru