Jemný sprchový gel a pěna do koupele s hydratačním a krémovým složením. Respektuje pH vaší pokožky. Speciální rostlinné složení obohacené o bio olivový olej, bio extrakty a výtažky z magnólie. Má certifikát VEGANOK - ve výrobku a jeho obalu nejsou použity žádné živočišné produkty. Více informací

Skladem 5 a více kusů, Dnes od 12:00 u vás. Více informací
Pilulka Expresem již dnes od 12:00
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
La Florentina Pěna do koupele a sprchový gel Acqua di Magnolia 500 mlVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktuZrelaxujte po náročném dni ve vaně plné krémové pěny. La Florentina Pěna do koupele má 100% přírodní složení založené na olivovém oleji a přírodních extraktech, jemně čistí pokožku těla, také ji vyživuje, hydratuje, a navíc krásně voní.
Vlastnosti:
- Pro všechny typy pokožky
- Vytváří lehkou krémovou pěnu
- Jemně čistí pokožku
- Dodává potřebnou hydrataci a výživu
- Receptura založená na olivovém oleji a přírodních extraktech
- 100% ingredience přírodního původu
- S jemnou vůní magnólie
Použití
Sprchový gel naneste na pokožku nebo houbičku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou. Pro vytvoření pěny v koupeli přidejte do proudu vody při napouštění vany.
Upozornění
Před použitím produktů La Florentina se musíte ujistit, že nejste alergičtí na složky, které obsahují. Přečtěte si prosím pečlivě složení na etiketě produktu. V případě citlivosti okamžitě přestaňte používat. Pokud máte pochybnosti o možné citlivosti, vždy proveďte malý test na malé části pokožky nebo se poraďte se svým lékařem. Produkt je určen pouze pro vnější použití. Není určen pro vnitřní užití. Nepoužívat u kojenců. Nepoužívejte na vlasy.
Složení
Water, Sodium coceth sulfate, Disodium cocoamphodiacetate, Cocamido-propyl betaine, Coco-glucoside, Glycol distearate, Glycerin, Magnolia grandiflora leaf extract, Olea europaea (Olive) fruit oil, Glyceryl oleate, Sodium lauryl glutamate, Styrenelacrylates copolymer, Phenoxyethanol, Potassium sorbate, Citric acid, Propylen glycol, Tetrasodium glutamate diacetate, Tocopherol, Sodium benzoate, Parfum, Benzyl alcohol.
Vyzkoušejte také další výrobky značky La Florentina, které jsou v kategoriích Kosmetika, Sprchové gely a Sprcha a koupel. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pěny do koupele.








