La Roche-Posay Cicaplast
Cena
Akce a slevy
Značky
Hodnocení
SPF – Ochranný sluneční faktor
Cesta podání
Země původu
Vlastnosti
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
419 Kč
377 Kč s
Cicaplast Krém na ruce Promo 100 ml
41,90 Kč / 10 ml
509 Kč
458 Kč s
Cicaplast B5 Zklidňující sprej 100 ml
50,90 Kč / 10 ml
229 Kč
206 Kč s
Cicaplast Levres Balzám na rty 7.5 ml
305,33 Kč / 10 ml
172 Kč
155 Kč s
Cicaplast Baume B5+ zklidňující balzám 15 ml
114,67 Kč / 10 ml
969 Kč
872 Kč s
Cicaplast B5 regenerační sérum 30 ml
323,00 Kč / 10 ml
La Roche-Posay Cicaplast - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty La Roche-Posay Cicaplast ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie La Roche-Posay Cicaplast lidé hodnotí na 98 %

Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast baume B5 SPF50 40 ml
5 / 2x
Vynikajuci obchod rychle dodanie perfektna komunikacia

Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast B5 Zklidňující sprej 100 ml
5 / 1x
Kupujem opakovane, na moju citlivú pleť. Používam ráno a večer a naozaj pomáha upokojiť pokožku a dodá hydratáciu

Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ SPF50, Pro podrážděnou pokožku 40 ml
5 / 1x
Skvělé

Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast Mains Krém na ruce 50 ml
5 / 7x
Vyborny krem, hlavne v zime, pre citlive ruky na chlad. Jediny krem, ktory mi pomohol na zacervenanie a popraskanie v zime.

Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast Krém na ruce Promo 100 ml
5 / 7x
Ideální na vysušenou a popraskanou kůži. Pomohl s mírným ekzémem. Krásně se vstřebává.

Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast Levres Balzám na rty 7.5 ml
4.9 / 12x
Spokojnosť

Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ zklidňující a obnovující balzám 100 ml
4.7 / 61x
je super

Recenze produktu: La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ zklidňující a obnovující balzám 40 ml
4.7 / 61x
Spokojenost

