Lacalut (7 produktů)

Lacalut

Lacalut® je jednou z nejstarších německých značek zubní péče a díky inovacím, kompetencím a vášni zajišťuje zdravý a bezstarostný úsměv svých uživatelů. Společnost, která je výrobcem a distributorem značky Lacalut, je na našem trhu již přes 20 let.

Na základě požadavků zákazníků vyvíjí Lacalut® své produkty ve výzkumném oddělení Dr. Theiss Naturwaren GmbH a vyrábí v Německu. Odtud se sortiment výrobků Lacalut exportuje do celého světa. S neustálým úspěchem. Četné studie Lacalut prokazují účinnost při problémech, jako jsou krvácení z dásní nebo paradentóza, ale také účinek s ohledem na profylaxi kazu.

80 let vývoje lacalut
Úspěch a tradice
Evropský lídr

Produktové řady LACALUT®

-LACALUT® Aktiv -LACALUT® White & repair -LACALUT® Extra sensitive -LACALUT® Aktiv ochrana dásní a jemné bělení

Lacalut Zubní pasta aktiv 75 ml

Lacalut Zubní pasta aktiv 75 ml

Můžete mít zítra119 Kč
Lacalut White & repair Zubní pasta 75 ml

Lacalut White & repair Zubní pasta 75 ml

Můžete mít zítra139 Kč
Lacalut Zubní pasta aktiv 75 ml

Lacalut Zubní pasta aktiv 75 ml

Můžete mít zítra119 Kč
Pasta na zuby
Lacalut aktiv

Medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou. Zubní pasta Lacalut aktiv je prostředkem sloužícím k prevenci před parodontózou a má výrazné stahujicí účinky. Účinnou látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahujicí) účinky. Posiluje parodont a zastavuje krvácení dásní.

Výsledek

-Krvácení dásní je zastaveno

  • Citlivost zubu na bolest a podráždění je snížena

  • Dásně a zuby jsou chráněné a zdravé
 
Zdravé zuby

Složení

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Hydrated Silica, Silica, Poloxamer 188, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Hydroxyethylce­llulose, Aluminum Lactate, Titanium Dioxide, Allantoin, Aluminum Fluoride, Sodium Saccharin, Chlorhexidine Digluconate, Bisabolol, Limonene.

Parodontóza

Parodontitida, lidově známá pod pojmem „paradentóza“ nebo „parodontóza“, je velmi plíživé a zákeřné onemocnění. Zánětlivé onemocnění, kdy zánět z dásně přechází i na kostěné zubní lůžko a závěsný aparát zubu. Parodontitida se může týkat pouze jediného zubu nebo postihovat i celý chrup. Pokud se včas neléčí, vede ke ztrátě zubů. Důležitým faktem je, že zdraví ústní dutiny je úzce propojeno se zdravotním stavem celého organismu.

Citlivé zuby
White repair

Zubní pasta Lacalut white & repair napomáhá k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a obnovuje poškozený povrch skloviny. Zubní pasta byla speciálně vyvinuta k důkladnému očištění, bělení a k ochraně zubů před vznikem zubních kazů.

Bělení a ochrana

Zdravé a bílé zuby

LACALUT® white & repair obsahuje speciální kombinaci účinných látek pro péči o zuby. Fosfátové sloučeniny poskytují bělejší barvu. Fluorid sodný spolu s hydroxyapatitem – hlavní složkou zubní skloviny – podporuje remineralizaci povrchu zubu. Zub je hladší a odolnější. Pro zdravé, bílé zuby.

Složení

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silicia, Hydroxylapatite, Silicia, Polaxamer 188, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Disodium Pyrophosphate, Aroma, Pentasodium Triphosphate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Aluminum Lactate, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Eugenol, Limonene.

Lacalut White & repair
Lacalut Aktiv ochrana dásní & jemné bělení

Lacalut aktiv pro ochranu dásní a jemné bělení je medicinální zubní pasta pro zdravé dásně a přirozeně bílé zuby. Výrazně zpevňuje a posiluje dásně a udržuje přirozenou bělost zubů díky modernímu enzymatickému bělení na bázi přírodních enzymů (bez abrazivních složek).

Ochrana dásní a bělost zubů

Speciální aktivní výživa vyživuje a zpevňuje dásně a zabraňuje infekcím a krvácení dásní. Obsažený fluorid chrání před zubním kazem a další minerály brání demineralizaci. Hyaluronový komplex s enzymy posiluje imunitní systém v ústech a zajišťuje vlhkost. Zubní pasta pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů a je také šetrná k zubní sklovině.

Lacalut

Složení

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Hydrated Silica, Silica, Poloxamer 188, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Aluminium Lactate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Aluminum Fluoride, Allantoin, Calcium Glycerophosphate, Magnesium Citrate, Sodium Saccharin, Lactose, Bromelain, Chlorhexidine Digluconate, Bisabolol, Maltodextrin, Papain, CI 77891.

Bělení a ochrana zubů
Lacalut extra sensitive

Lacalut extra sensitive zubní pasta účinně snižuje citlivost zubů a čistí obzvlášť šetrným způsobem jejich povrch. Účinkuje dříve, než pocítíte bolest!

Citlivost zubů

Citlivost zubů

Speciální kombinace látek snižuje citlivost zubů především v oblasti zubních krčků. Uzavírá dentinové kanálky a tak zastavuje pronikání dráždivých vlivů k nervovým zakončením. Inovační čistící tělíska jsou podstatně menší než běžná čistící tělíska a citlivé zuby jsou tak chráněné před nežádoucí abrazí. Přítomná ochranná Lacalut Formule zabezpečuje zdravé a pevné dásně.

Složení

Aqua, Hydrated Silica, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Potassium Chloride, Strontium Acetate, PEG-32, Poloxamer 188, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Propylene Glycol, Hydroxyethylce­llulose, Aroma, Aluminum Lactate, Olaflur, Sodium Fluoride, Sodium Chloride, Allantoin, Sodium Saccharin, Sodium Sulfate, Glycerin, Chlorhexidine Digluconate, Bisabolol, Sodium Benzoate.

Víte, že...

Citlivost zubů se projevuje nepříjemným pocitem nebo bolestí jednoho či více zubů. Je často způsobena konzumací teplých, studených, sladkých nebo kyselých potravin a nápojů.

Příčiny citlivosti zubů
 

  • Nesprávná technika a nízká četnost čištění zubů – Onemocnění dásní a traumatické postižení – Obrušování zubu skřípáním

Společnost, která je výrobcem a distributorem značky Lacalut, je na našem trhu již přes 20 let. Výrobky této značky se navzájem doplňují a tvoří komplexní systém ochrany zubů a dásní. 

Lacalut Zubní pasta aktiv 75 ml

Lacalut Zubní pasta aktiv 75 ml

Můžete mít zítra119 Kč

Lacalut Ústní voda Aktiv 300 ml

Můžete mít zítra169 Kč

Lacalut Aktiv Herbal Zubní pasta 75 ml

Můžete mít zítra129 Kč
Lacalut White & repair Zubní pasta 75 ml

Lacalut White & repair Zubní pasta 75 ml

Můžete mít zítra139 Kč
Lacalut Mezizubní kartáčky L 4mm 5 ks

Lacalut Mezizubní kartáčky L 4mm 5 ks

Můžete mít zítra90 Kč
Lacalut - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Lacalut ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Lacalut lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Lacalut Ústní voda Aktiv 300 ml
5 / 10x
Dobré na prevenciu proti zápalom ďasien.
Recenze produktu: Lacalut Zubní pasta Sensitive 75 ml
5 / 84x
príjemná chuť aj vôňa
Recenze produktu: Lacalut Extra Sensitive Zubní pasta 75 ml
4.9 / 84x
Vyhovuje mi dlouhodobě pro citlivé zuby.
Recenze produktu: Lacalut Zubní pasta aktiv 75 ml
4.9 / 84x
vysoko účinná zubná pasta, ktorá skutočne účinkuje tak ako popisuje výrobca chráni pred paradentózou, pôsobí sťahujúco na ďasná môžem len odporúčať
Recenze produktu: Lacalut White & repair Zubní pasta 75 ml
4.9 / 84x
No.1 zubná pasta ????
Recenze produktu: Lacalut Aktiv zubní pasta proti parodontóze 100 ml
4.9 / 177x
Dobre čistí, má príjemnú chuť a pomáha pri problémoch s ďasnami. Som veľmi spokojná s výrobkom,
Recenze produktu: Lacalut Aktiv Herbal Zubní pasta 75 ml
4.9 / 84x
Příjemná chuť
Recenze produktu: Lacalut Aktiv Ochrana dásní & jemné bělení 75 ml
4.9 / 84x
Spokojenost
Recenze produktu: Lacalut mezizubní kartáčky M 5ks 5 ks
4 / 6x
Nie je to nič mimoriadne, žiadna extra kvalita.