Lady Speed Stick (5 produktů)

lady

Hledáte celodenní ochranu proti pocení, na kterou se budete moci vážně spolehnout? Přesně to nabízí antiperspiranty LADY SPEED STICK. Zaručují ochranu proti pachu a pocit svěžesti na 24 hodin denně. Jsou vhodné pro každodenní použití. Balení se vejde pohodlně do jakékoli kabelky, můžete jej tak mít neustále u sebe.

Celodenní ochrana, na kterou se můžete spolehnout

Jejich vůně je velmi příjemná a nezanechává bílé stopy na oblečení

Balení antiperspirantů se pohodlně vejde do kabelky

Zaručují ochranu proti pachu a pocit svěžesti na 24 hodin denně

potení

Co je pocení?

Pokud dochází k produkci potu, obvykle to znamená, že tělo pracuje na tom, aby vás ochladilo. Ve většině případů se člověk potí, neboť reaguje na vysoké teploty, cvičení nebo určité psychicky náročné situace. Při odpařování z pokožky pot vstřebává tepelnou energii z těla a tím organismus ochlazuje.

Pocení je přirozený způsob regulace tělesné teploty. Vlhkost se většinou objeví v podpaží, na rukou nebo na tváři. Pokud se začne pocení viditelně projevovat, může to být nepříjemné. Zejména v podpaží může pocení způsobit vlhké skvrny na oblečení a bakterie metabolizující pot mohou způsobovat nepříjemný pach.

Jak řešit pocení?

Přestože neexistuje „lék“ proti pocení, které je zcela přirozenou tělesnou funkcí, lze pocení v podpaží a jeho nepříjemné příznaky zmírnit. Lady Speed Stick antiperspiranty pomáhájí zabraňovat tělesnému pachu a jeho rozvoji. Z kosmetického hlediska existují dva způsoby, jak regulovat pocení v podpaží:

 

  • Deodoranty
  • Antiperspiranty
pocení
lady

Lady Speed Stick - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Lady Speed Stick ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Lady Speed Stick lidé hodnotí na 80 %
Recenze produktu: Lady Speed Stick Gelový antiperspirant 24/7 Invisible 65 g
5 / 4x
Používám ho již spoustu let.
Recenze produktu: Lady Speed Stick Aloe Protect tuhý deodorant 45 g
3 / 1x
LSS prijemne voni, avsak bez ucinku. Vracim se ke sve oblibene Rexone, na tu se mohu 100% spolehnout! ????