Laktáza - Extrifit (0 produktů)

Zde najdete doplňky stravy obsahující laktázu - enzym potřebný ke štěpení laktózy, jehož nedostatek způsobuje trávicí potíže po konzumaci mléka a mléčných výrobků, tedy tzv. laktózovou intoleranci. Pokud je v tenkém střevě nedostatek tohoto enzymu, …

Zobrazit více

Zde najdete doplňky stravy obsahující laktázu - enzym potřebný ke štěpení laktózy, jehož nedostatek způsobuje trávicí potíže po konzumaci mléka a mléčných výrobků, tedy tzv. laktózovou intoleranci. Pokud je v tenkém střevě nedostatek tohoto enzymu, dochází následně v tlustém střevě k fermentaci laktózy za pomocí bakterií. Snížené vstřebávání laktózy vede k zažívacím problémům jako jsou bolest břicha, plynatost a někdy i průjem.

Rozdíl mezi alergií na mléko a laktózovou intolerancí

Alergie na mléko a intolerance laktózy jsou dva rozdílné pojmy, které bychom neměli zaměňovat. S alergií na proteiny v kravském mléce se potýká přibližně 5 % kojenců, zpravidla pouze v prvním roce života. U dospělých se tato alergie objevuje jen opravdu zřídka. Naopak je trápí spíše nesnášenlivost laktózy, čili intolerance. 

Na Pilulce si můžete vybrat z celé řady doplňků stravy s obsahem laktázy ve formě tablet nebo kapek

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Vitabalans, Generica a LaktoPlus. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Co-lactase Kapky na intoleranci laktózy 10 ml.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Produkty z kategorie Laktáza jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Laktáza jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Laktáza najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.