Laktáza - Německo (0 produktů)

Zde najdete doplňky stravy obsahující laktázu - enzym potřebný ke štěpení laktózy, jehož nedostatek způsobuje trávicí potíže po konzumaci mléka a mléčných výrobků, tedy tzv. laktózovou intoleranci. Pokud je v tenkém střevě nedostatek tohoto enzymu, …

Zobrazit více

Zde najdete doplňky stravy obsahující laktázu - enzym potřebný ke štěpení laktózy, jehož nedostatek způsobuje trávicí potíže po konzumaci mléka a mléčných výrobků, tedy tzv. laktózovou intoleranci. Pokud je v tenkém střevě nedostatek tohoto enzymu, dochází následně v tlustém střevě k fermentaci laktózy za pomocí bakterií. Snížené vstřebávání laktózy vede k zažívacím problémům jako jsou bolest břicha, plynatost a někdy i průjem.

Rozdíl mezi alergií na mléko a laktózovou intolerancí

Alergie na mléko a intolerance laktózy jsou dva rozdílné pojmy, které bychom neměli zaměňovat. S alergií na proteiny v kravském mléce se potýká přibližně 5 % kojenců, zpravidla pouze v prvním roce života. U dospělých se tato alergie objevuje jen opravdu zřídka. Naopak je trápí spíše nesnášenlivost laktózy, čili intolerance. 

Na Pilulce si můžete vybrat z celé řady doplňků stravy s obsahem laktázy ve formě tablet nebo kapek

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Vitabalans. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Vitabalans Lactanon 90 tablet.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Produkty z kategorie Laktáza jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Laktáza jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Laktáza najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.