Vrchní tóny skořice, kardamomu a zázvoru přinášejí aromatický nádech, srdce kombinuje sladké pralinky, kandované ovoce a bílé květy a základ spojuje kávu Arabica, vanilku, tonka fazoli, pižmo a benzoin do smyslné, dlouhotrvající kompozice
Vonné složky:
- Vrchní tóny: skořice, kardamom, zázvor
- Střední tóny: pralinka, kandované ovoce, bílé květiny
- Základní tóny: káva arabica, vanilka, tonka fazole, benzoe, pižmo, jantarové dřevo
Použití:
- Aplikujte 1–3 střiky na pulsní body (krk, zápěstí, za uši)
- Nejlepší efekt na čistou a mírně hydratovanou pokožku (např. po sprše)
- Vůně je bohatá a dobře se rozvíjí sama – vrstvení není potřeba
- Určeno pro denní i večerní nošení, ideální zejména v chladnějším počasí
Upozornění
Pouze k vnějšímu použití – neaplikovat do očí ani na podrážděnou kůži. Vysoce hořlavý – chraňte před otevřeným ohněm, teplem a přímým sluncem. Uchovávejte mimo dosah dětí
Složení
Alcohol Denat., Water (Aqua), Parfum, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol.
Zkuste také další výrobky značky Lattafa, které naleznete v kategoriích Kosmetika, Parfémy a Akce a slevy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pánské parfémované vody.
EAN | 6290360593661 |
Značka | Lattafa |
Cesta podání | Dermálně - na pokožku |
Pro | Pro dospělé |
Druh vůně | Dřevitá Sladká Intenzivní Orientální |
Velikost balení | 100 ml |
Forma | Voda |
Originální název | Lattafa Khamrah Qahwa EDP 100 ml UNISEX |