Líčení obočí (48 produktů)

Ačkoli se to nezdá, obočí je to, co dokáže nejvíce ovlivnit vzhled a výraz naší tváře. Jakkoli dokonalý bude ostatní make-up, bez upraveného obočí to nebude ono. Ne každé z nás ho příroda nadělila takové, jaké by si přála, a tady přicházejí na …

 Zobrazit více

Ačkoli se to nezdá, obočí je to, co dokáže nejvíce ovlivnit vzhled a výraz naší tváře. Jakkoli dokonalý bude ostatní make-up, bez upraveného obočí to nebude ono. Ne každé z nás ho příroda nadělila takové, jaké by si přála, a tady přicházejí na pomoc tužky na obočí, se kterými si to své upravíte podle svého přání jednoduše a rychle. Jejich použití je snadné a zvládnete to, i když se líčíte jen příležitostně.

Tužky na obočí bývají obvykle vybaveny i kartáčkem, kterým si obočí učešte do požadovaného tvaru a poté pro přirozený efekt pouze jemnými tahy doplňte místa, kde vám příroda dopřála méně chloupků. Podobný efekt, ale delší výdrž, mají pera a linky na obočí. Fixační gel na obočí vám zase udrží nezbedné chloupky tam, kde je chcete mít po celý den. Prohlédněte si naši kategorii výrobků na obočí a zjistěte, že cesta k dokonalému obočí nebyla nikdy jednodušší.

V kategorii Líčení obočí si podle vás nejlépe vedou značky Maybelline New York a Gabriella Salvete. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Líčení obočí? Při hledání vám možná pomůže nakouknout do následujících podkategorií Barvy na obočí, Gely na obočí a Tužky na obočí Od věci nebude ani kouknout na top produktové řady jako Maybelline New York Brow Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnocený výrobek v kategorii Líčení obočí je Maybelline New York Brow Ultra Slim tužka na obočí 05 Deep Brown 9 g .

Banner
Líčení obočí - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Líčení obočí ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Líčení obočí lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 3x
Trošku sušší, ale odstín je fajn :)
Recenze produktu: Revolution Brow Sculpt Kit Brown Sada na úpravu obočí 2.2 g
5 / 1x
Very easy to use, and has all the brushes needed, even comes with mini tweezers! You are in control of shaping your eyebrows the way you want.
Recenze produktu: Natucain Brow Serum 6.2 ml
5 / 1x
Produkt na obočí, který pravdu funguje. Používám již 2 měsíc a jsem nadšená, kupuju i jako dárek kamarádkám a rodině. Moje obočí bylo vždycky vypelichané (díky častému trhání v minulosti). Nyní chloupky krásně rostou a je s ním méně práce. Chválí i moje kosmetička!
Recenze produktu: Revolution Brow Sculpt Kit Medium Sada na úpravu obočí 2.2 g
5 / 1x
Stíny spolu s tělem se nanášení snadno, gelem obočí vytvaruješa stínem doladíš. Jediná chyba je štěteček, který používám starý ze stínů z Avonu. Taky bych jako blondýna uvítala světlejší odstín hnědé :)
Recenze produktu: RefectoCil Barva na řasy a obočí, odstín 3 přírodní hnědá 15 ml
4.7 / 14x
Perfektní produkt za hezké peníze. Bohužel mám obočí uplně světlé tam barvím každý tyden.
Recenze produktu: Revolution Soap Styler mýdlo na obočí 5 g
4.5 / 4x
moc fajn produkt, kartacek je trochu tvrdy, pouzivam jiny.
Recenze produktu: L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 05 Light Brunette tužka na obočí
4.3 / 24x
Jeden ze dvou mých nej produktů z celého testování!! Absolutně zbožňuji tuto tužku na obočí. L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil v odstínu 05 Light Brunette mi pomáhá vytvořit přirozeně vyplněné a krásné definované obočí. Jedna z nejlepších vlastností této tužky je její trojúhelníkový tvar. Díky tomu je aplikace snadná a přesná. Můžete použít špičku tužky pro vytvoření jemných tahů, které napodobují přirozené chloupky obočí, nebo využít širší část tužky pro vyplnění obočí. Je to opravdu skvělý design, který mi umožňuje dosáhnout přirozeného vzhledu. Dalším velkým plusem je výdrž této tužky. Slibuje 24hodinovou výdrž a musím potvrdit, že fakt drží. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Lift N Snatch Brow Tint Pen - Fix na obočí - 07 Brunette 1 ml
4.3 / 50x
Odstín: Las07 Brunett. Velmi precizní hrot a velmi jednoduchá aplikace, dokreslené chloupky vypadají jako opravdové, vydrží velmi dlouho, ale špatně se odličuje. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenze produktu: Maybelline New York Tattoo Brow 36h 07 Deep Brown dlouhotrvající krémová tužka na obočí
1 / 1x
Tužka na obočí nesplnila má očekávání. Barva je vážně tmavá, a tužka je dost měkká takže se mi s ní nedaří docílit přirozeného vzhledu. Hrot není vysouvací ale ani nejde ořezat, takže tužka je vlastně jen ve velikosti samotného hrotu.
Nahoru

Podívejte se na produkty z kategorie Líčení obočí seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Líčení obočí seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Líčení obočí najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.