Lízátka pro děti (6 produktů)

Lízátka jsou oblíbenou pochutinou nejen dětí, ale často si k nim najdou cestu také dospělí. Dávejte sobě i svým potomkům to nejlepší a kupujte kvalitní lízátka. Nabízíme lízátka plná vitaminů nebo lízátka  z hroznového cukru, který je výjimečně …

 Zobrazit více

Lízátka jsou oblíbenou pochutinou nejen dětí, ale často si k nim najdou cestu také dospělí. Dávejte sobě i svým potomkům to nejlepší a kupujte kvalitní lízátka. Nabízíme lízátka plná vitaminů nebo lízátka  z hroznového cukru, který je výjimečně jednoduchý na strávení. Vyberte si vaši oblíbenou ovocnou příchuť. Dobrou chuť!

Uživatelé si oblíbili značky YumEarth. Nejlépe hodnoceným výrobkem je YumEarth BIO Ovocná lízátka s příchutí melounu, jahody, broskve a granátového jablka 14 ks.

Lízátka pro děti - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Lízátka pro děti ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Lízátka pro děti lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: VitaPiráti Biotter vitamínová lízátka 24 ks
5 / 13x
Syn miluje lízátka a když už mu nějaké mám dát, volím raději tuto zdravější formu, s vitamíny a bez chemie. Lízátka mají příjemnou ovocnou vůni a synovi moc chutnají. Každé lízátko obsahuje kartičky do pexesa, které se ale příliš často opakují.
Recenze produktu: YumEarth BIO Ovocná lízátka s příchutí jahody 14 ks
5 / 17x
Kvalitní a dobrá lízátka.
Recenze produktu: Candy Tree Lízátka s příchutí třešeň bezlepková BIO 7 x 10 g
5 / 2x
Výborné
Recenze produktu: VitaHarmony StressPop lízátka 12 ks
4.9 / 36x
Spokojená

Produkty z kategorie Lízátka jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Lízátka jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Lízátka najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.