L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (981) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (10) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (3) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (362) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (54) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (46) Zklidňující (32) Vyživující (46)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
159 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil 10 in 1 bezoplachová péče 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Color Vive šampon, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
164 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss Lesk na rty 02 Ice 5.4 ml
303,70 Kč / 10 ml
289 Kč299 Kč
-3 %
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Body Waterproof Mascara 9.75 ml
296,41 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 02 Light BB krém, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
106 Kč
2+1 ZDARMA
Botanic Therapy Magnetic Charcoal očisťující šampon 400 ml
2,65 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Panorama řasenka All Night Black 9.9 ml
291,92 Kč / 10 ml
249 Kč349 Kč
-28 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals sérum a krém s vitaminem C pro rozjasnění pleti 50 ml
49,80 Kč / 10 ml
399 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay 24H Hybrid Powder-Foundation 40 make-up v pudru, 9 g
4 433,33 Kč / 100 g
219 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food meloun maska na vlasy, 400 ml
5,48 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long obnovující šampon 700 ml
2,84 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Hair Food Cocoa Butter 350 ml
4,83 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Studio Line Glue in spray lak na vlasy 200 ml
9,45 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Řasenka Air Volume Mega Mascara 9 ml
365,56 Kč / 10 ml
123 Kč
2+1 ZDARMA
Baby Čisticí a zklidňující olej pro pleť se sklonem k atopii 250 ml
4,92 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Prime Lab 24H Pore Minimizer báze pod make-up 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Totail Repair 5 šampon 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Growth Booster šampon proti vypadávání vlasů 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Affinitone make-up odstín 02 Light Porcelain 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Matte Resistance 105 Breakfest In Bed rtěnka, 5 ml
638,00 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 00 Ivory 6 ml
465,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me! Korektor 03 Porcelain, 6.8 ml
233,82 Kč / 10 ml
659 Kč729 Kč
-9 %
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser, dvojbalení denního a nočního krému 2 x 50 ml
65,90 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Glycolic Gloss Šampon pro více lesku 400 ml
3,98 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
5,45 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Šampon barvené vlasy 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Eraser korektor 03 Fair 6.8 ml
292,65 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru