L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (981) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (10) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (3) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (362) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (54) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (46) Zklidňující (32) Vyživující (46)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense kuličkový deodorant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Men Expert Carbon Protect pánský antiperspirant roll-on 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 901 Fair Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 105 Natural Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Čistící gel s kartáčkem proti akné 150 ml
9,27 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Black řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
115 Kč
2+1 ZDARMA
Studio Line Vláknitý modelační krém na vlasy 150 ml
7,67 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Pure tonikum 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Ultra posilující Biotin Hair Bomb maska pro slabé vlasy, 320 ml
4,44 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Make-up Infaillible 24h Fresh Wear Foundation 015 Porcelain 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek maska na suché a krepaté vlasy 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Hydrate intenzivní hydratační tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
53 Kč59 Kč
-10 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska proti projevům únavy s výtažkem z levandule 28 g
189,29 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit me Powder 090 Translucent pudr, 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump noční vyplňující krém 200 ml
6,95 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Men Extreme Minerální deodorant 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense denní krém 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 65 konturovací tyčinka 6 g
2 650,00 Kč / 100 g
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Thermo Protect Minerální deodorant 50 ml
16,00 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 1.5 Taupe, 4.22 g
3 530,81 Kč / 100 g
181 Kč
2+1 ZDARMA
Pure active salicylic Exfoliační Esence 120 ml
15,08 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Tinted Primer podkladová tónující báze 7.7 ml
349,35 Kč / 10 ml
115 Kč
2+1 ZDARMA
Color Sensational tužka na rty 10 Nude whisper, 1.2 g
9 583,33 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
Superstay Vinyl Ink 30 Unrivaled tekutá rtěnka, 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyper Precise Liner oční linka 730 Matte Black 1 ml
1 590,00 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 30 konturovací tyčinka 6 g
2 816,67 Kč / 100 g
173 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Derma Control čisticí gel 260 ml
6,65 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Anti-imperfection čisticí gel 150 ml
9,93 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport antiperspirant 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Shower Derma Control Sprchový gel 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
83 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength posilující balzám, 200 ml
4,15 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 03 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me! Korektor 10 Light, 6.8 ml
248,53 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational voděodolná prodlužující objemová řasenka pro objem řas 9.4 ml
222,34 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club mycí gel na tělo, vlasy a vousy, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 101 Upstate 1 ks
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru