L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (47)
Značky
L'Oréal Paris (21) Maybelline New York (20) NYX Professional Makeup (6)
Hodnocení
Typy pleti
Citlivá pleť (1) Všechny typy pleti (5)
Tvar řasenky
Hřebenový (5) Klasický (13) Kuželový (1) Prohnutý (9) Přesýpací hodiny (1) Úzký (4)
Pro
Pro dospělé (15) Pro ženy (15)
Typ tužky
Vysouvací (2) Fix (1) Gelová (1)
Odstín
Tmavý (3)
Forma
Gel (1) Tekutina (1)
Efekt řasenky
Prodloužení (13) Objem (27) Natočení (5) Oddělení (3) Zahuštění (2) Voděodolné (4) Pro citlivé oči (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (17)
Země původu
Francie (4) Německo (2) USA (1) Česká republika (1)
Vlastnosti
Vegan (3) Přírodní (2) Dermatologicky testováno (2) Hypoalergenní (4) Voděodolné (8)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (2)
Barva1
Blond (5) Hnědá (40) Modrá (1) Měděná (1) Průhledná (1) Růžová (1) Stříbrná (1) Zelená (1) Černá (47) Béžová (1)
269 Kč
2+1 ZDARMA
NY Lash Sensational Sky High Mascara prodlužující a objemová řasenka černá 6 ml
448,33 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Extatic Black 6.4 ml
373,44 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Black řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
New York Colossal Curl Bounce After Dark extra černá řasenka 10 ml
219,00 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes Extra Black objemová řasenka 9.2 ml
390,22 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational voděodolná prodlužující objemová řasenka pro objem řas 9.4 ml
222,34 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes Panorama řasenka Black, 10.5 ml
303,81 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara False Lash Magnetic Black 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Cosmic Black vesmírně černá řasenka 7.2 ml
345,83 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
PRO XXL Lift Objemová řasenka, černá 12 ml
257,50 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá objemová řasenka pro objem řas 10.5 ml
246,67 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá voděodolná objemová řasenka pro objem řas 10.2 ml
351,96 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Colossal Curl Bounce řasenka pro objem a natočení řas 10 ml
269,00 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Voděodolná řasenka pro kolosální objem řas s mega kartáčkem
219 Kč
2+1 ZDARMA
Mega Volume Collagene černá objemová řasenka pro mega objem řas 9 ml
243,33 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Intense Black Prodlužující řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Great Lash černá řasenka 12,5ml 12.5 ml
103,20 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Smoky Eyes Black 10.7 ml
148,60 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Glam Black řasenka 10.7 ml
185,98 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Řasenka Air Volume Mega Mascara 9 ml
365,56 Kč / 10 ml
144 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gel pencil 900 Deep Onyx gelová tužka na oči, 1.3 g
11 076,92 Kč / 100 g
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Lift řasenka 9.6 ml
217,71 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara Extra Black Extra černá řasenka 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
NY Falsies Lash Lift EXTRA BLACK prodlužující a zhušťující řasenka 9.6 ml
228,13 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Voděodolná maskara Black 9.9 ml
382,83 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Panorama řasenka All Night Black 9.9 ml
291,92 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Colossal mascara 100% black řasenka, 10.7 ml
185,98 Kč / 10 ml
389 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Lift Extra Black řasenka, 9.9 ml
392,93 Kč / 10 ml
349 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Řasenka Latex Black 9.9 ml
352,53 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

