L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (80) Sleva (10)
Značky
Garnier (62) Maybelline New York (1) NYX Professional Makeup (17)
Hodnocení
Druh vůně
Sportovní (2) Svěží (3)
Typy pleti
Normální pleť (2) Citlivá pleť (13) Suchá pleť (3) Mastná a problematická pleť (5) Smíšená pleť (3) Všechny typy pleti (20)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Tmavě růžová (1)
Typ krytí
Lehké (2) Střední (2)
Pro
Pro ženy (21) Pro dospělé (20) Pro muže (3)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 50+ (2)
Certifikáty1
Na co je
Na akné (6) Na zdravé vlasy (2) Na čištění pleti (5)
Odstín
Světlý (1) Střední (1)
Forma
Maska (14) Voda (11) Gel (9) Krém (7) Sprej (6) Šampon (4) Kondicionér (3) Mléko (3) Emulze (2) Fluid (2) Tekutina (2) Náplast (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (45)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (7) Normální vlasy (3) Jemné vlasy (1) Suché vlasy (5) Kudrnaté a vlnité vlasy (3) Poškozené vlasy (1)
Země původu
Francie (39)
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (41) Přírodní (14) Netestované na zvířatech (19) Dermatologicky testováno (5) Bez alkoholu (9) Bez barviv (1) Bez parabenů (4) Bez parfemace (1) Bez silikonu (8) Hydratační (33) Hypoalergenní (3) Na noc (1) Nekomedogenní (2) Ochranný (11) Regenerační (9) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (2) Voděodolné (4) Vyhlazující (1) Zklidňující (4) Vyživující (5)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (9) Noční (4) Celodenní (2)
Barva
Blond (2) Hnědá (1) Měděná (1)
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals HydraBomb s výtažkem z granátového jablka 1 ks
172 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda s peelingovým efektem all-in-one 400 ml
4,30 Kč / 10 ml
135 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic čistící péče proti nedokonalostem 3v1 150 ml
9,00 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe čistící gel 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Micelární voda 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Micelární voda 3v1 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč172 Kč
-13 %
2+1 ZDARMA
Micelární voda s růžovou vodou Skin Naturals 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
171 Kč
2+1 ZDARMA
Regenerační tělové mléko pro velmi suchou pleť 400 ml
4,28 Kč / 10 ml
149 Kč172 Kč
-13 %
2+1 ZDARMA
dvoufázová micelární voda s olejem pro odstranění voděodolného make-upu 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím 50 ml
27,80 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Thermo Protect Minerální deodorant 50 ml
16,00 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Posilující odličovač očí 2v1 125 ml
9,52 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Men Extreme Minerální deodorant 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Deodorant ve spreji 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Hydratační pleťová voda 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Hyaluron Fresh & Plump 85 ml
21,06 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Čistící gel s kartáčkem proti akné 150 ml
9,27 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační kondicionér 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

