L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (80) Sleva (10)
Hodnocení
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty1
Odstín
Forma
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (41) Přírodní (14) Netestované na zvířatech (19) Dermatologicky testováno (5) Bez alkoholu (9) Bez barviv (1) Bez parabenů (4) Bez parfemace (1) Bez silikonu (8) Hydratační (33) Hypoalergenní (3) Na noc (1) Nekomedogenní (2) Ochranný (11) Regenerační (9) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (2) Voděodolné (4) Vyhlazující (1) Zklidňující (4) Vyživující (5)
Velikost balení
Péče o pleť
Barva
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Shampoo Plumping Watermelon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Čistící gel s kartáčkem proti akné 150 ml
9,27 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Men Extreme Minerální deodorant 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Thermo Protect Minerální deodorant 50 ml
16,00 Kč / 10 ml
83 Kč
2+1 ZDARMA
Men Magnesium Ultra Dry 72H pánský antiperspirant roll-on 50 ml
16,60 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active čistící gel proti černým tečkám 250 ml
5,56 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační sprej pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals HydraBomb s výtažkem z granátového jablka 1 ks
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Hyaluron Fresh & Plump 85 ml
21,06 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 200 ml
7,10 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Protection 6 Floral Fresh antiperspirant ve spreji s kompletní ochranou 6v1 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
135 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic čistící péče proti nedokonalostem 3v1 150 ml
9,00 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Deodorant ve spreji 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Micelární voda 3v1 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Hydratační stylingový gel 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
174 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active 8H Pimple Patch Ultra 22 ks
7,91 Kč / 1 ks
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Hydratační pleťová voda 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím 50 ml
27,80 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

