L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (168) Sleva (2)
Značky
Garnier (29) L'Oréal Paris (85) Maybelline New York (29) Mixa (13) NYX Professional Makeup (12)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Bez příchuti (3)
Druh vůně
Svěží (1)
Typy pleti
Normální pleť (6) Citlivá pleť (26) Suchá pleť (8) Mastná a problematická pleť (6) Smíšená pleť (2) Zralá pleť (16) Všechny typy pleti (105)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (1) Světle růžová (13) Tmavě růžová (5) Světle červená (5) Tmavě červená (7) Vínová (3) Korálová (6) Oranžová (3) Hnědá (7) Béžová (1)
Typ krytí
Lehké (19) Střední (17) Vysoké (15)
Štítek
Tip na dárek (3)
Pro
Pro ženy (51) Pro dospělé (23) Pro muže (6)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (1) SPF 20 (2) SPF 25 (2) SPF 30 (4) SPF 50 (9) SPF 50+ (2)
Certifikáty
Cruelty-free (9)
Na co je
Na akné (3) Na energii (1) Na hyperpigmentaci (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na stárnutí (3) Na tmavé kruhy (1) Na vrásky (17) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (8) Pro péči o pokožku (4)
Typ tužky
Ořezávací (8) Vysouvací (3) Fix (4) Voděodolná (11) Gelová (4)
Odstín
Neutrální (4) Velmi světlý (2) Světlý (7) Střední (7) Tmavý (3)
Forma
Krém (45) Sérum (20) Fluid (11) Gel (8) Tyčinka na rty (7) Voda (6) Emulze (2) Mléko (2) Balzám (1) Kapky (1) Maska (1) Pasta (1) Tyčinka (1) Šampon (1)
Věk
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (129)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (2) Suché vlasy (2) Poškozené vlasy (2)
Země původu
Francie (90) Německo (17) Polsko (1) USA (6) Česká republika (4)
Vlastnosti
Vegan (16) Přírodní (5) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (7) Dermatologicky testováno (13) Bez alkoholu (3) Bez barviv (2) Bez parabenů (4) Bez parfemace (8) Bez silikonu (4) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Hydratační (95) Hypoalergenní (6) Nekomedogenní (7) Ochranný (15) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (16) Regenerační (13) Revitalizační (3) Sensitive (3) UV filtr (7) Voděodolné (12) Vyhlazující (23) Zklidňující (9) Vyživující (11)
Na co pomáhá
Na pokožku (12)
Velikost balení
Péče o pleť1
Barva
Hnědá (3) Zelená (1) Černá (2)
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
96 Kč
2+1 ZDARMA
New York Qucik Shaper Shaping Pencil tužka na obočí 04 Medium Brown
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Glaze 001 Clear Crave Olejový balzám na rty 2.8 g
3 892,86 Kč / 100 g
119 Kč
2+1 ZDARMA
Garnier Skin Naturals rozjasňujicí čisticí gel s vitamínem C 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Glaze 002 Pink Drip Olejový balzám na rty 2.8 g
4 250,00 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals zklidňující čisticí krém s kyselinou hyaluronovou a aloe vera, 250 ml
5,56 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals rozjasňující micelární voda s vitamínem C 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals denní rozjasňující péče s vitamínem C 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron zklidňující krém pomáhající obnovovat kožní bariéru 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
153 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čisticí voda s kyselinou salicylovou 400 ml
3,83 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 65 konturovací tyčinka 6 g
2 650,00 Kč / 100 g
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 30 konturovací tyčinka 6 g
2 816,67 Kč / 100 g
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Hyaluron Fresh & Plump 85 ml
21,06 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ denní krém, 50 ml
35,80 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

