L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (168) Sleva (2)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Forma
Věk
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Vegan (16) Přírodní (5) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (7) Dermatologicky testováno (13) Bez alkoholu (3) Bez barviv (2) Bez parabenů (4) Bez parfemace (8) Bez silikonu (4) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Hydratační (95) Hypoalergenní (6) Nekomedogenní (7) Ochranný (15) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (16) Regenerační (13) Revitalizační (3) Sensitive (3) UV filtr (7) Voděodolné (12) Vyhlazující (23) Zklidňující (9) Vyživující (11)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť1
Barva
339 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Medium 4-5 tónující sérum 30 ml
113,00 Kč / 10 ml
249 Kč349 Kč
-28 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals sérum a krém s vitaminem C pro rozjasnění pleti 50 ml
49,80 Kč / 10 ml
659 Kč729 Kč
-9 %
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser, dvojbalení denního a nočního krému 2 x 50 ml
65,90 Kč / 10 ml
153 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čisticí voda s kyselinou salicylovou 400 ml
3,83 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
rtěnka Color Riche Intense Volume Matte Slim 633 Rosy Confident 1.8 g
16 611,11 Kč / 100 g
96 Kč
2+1 ZDARMA
New York Qucik Shaper Shaping Pencil tužka na obočí 04 Medium Brown
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Garnier Skin Naturals rozjasňujicí čisticí gel s vitamínem C 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Clinical Denní Anti-UV Fluid s velmi vysokou ochranou s SPF50+ a vitaminem C, 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron zklidňující krém pomáhající obnovovat kožní bariéru 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek maska na suché a krepaté vlasy 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 65 konturovací tyčinka 6 g
2 650,00 Kč / 100 g
181 Kč
2+1 ZDARMA
Pure active salicylic Exfoliační Esence 120 ml
15,08 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 30 konturovací tyčinka 6 g
2 816,67 Kč / 100 g
249 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Tint Lip Stain Serum 217 Smoky Mauve tekutá rtěnka 5 ml
498,00 Kč / 10 ml
204 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals micelární voda s růžovou vodou 700 ml
2,91 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ denní krém, 50 ml
35,80 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Hyaluron Fresh & Plump 85 ml
21,06 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals zklidňující čisticí krém s kyselinou hyaluronovou a aloe vera, 250 ml
5,56 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

