L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (404) Sleva (9)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Tvar řasenky
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (10) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (2) Na hyperpigmentaci (2) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (6) Na ruce (2) Na růst vlasů (1) Na stárnutí (2) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (26) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravou kůži (1) Na zdravé vlasy (1) Na zvlhčení (1) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (13) Pro péči o pokožku (12)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání1
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Vegan (63) Přírodní (7) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (32) Dermatologicky testováno (30) Bez alkoholu (13) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (9) Bez parfemace (22) Bez silikonu (11) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (174) Hypoalergenní (28) Na noc (3) Nekomedogenní (16) Ochranný (29) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (27) Regenerační (32) Revitalizační (6) Sensitive (12) UV filtr (10) Voděodolné (20) Vyhlazující (35) Zklidňující (27) Vyživující (17)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
Barva
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 06 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara Extra Black Extra černá řasenka 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
439 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser Retinol noční sérum na hluboké vrásky 30 ml
146,33 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club Krém na vousy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Lasting fix fixační sprej na make-up s matným efektem 100 ml
22,90 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive Skin Expert odličovací mléko 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
172 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda s peelingovým efektem all-in-one 400 ml
4,30 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 02 Light BB krém, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
249 Kč349 Kč
-28 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals sérum a krém s vitaminem C pro rozjasnění pleti 50 ml
49,80 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Řasenka Air Volume Mega Mascara 9 ml
365,56 Kč / 10 ml
123 Kč
2+1 ZDARMA
Baby Čisticí a zklidňující olej pro pleť se sklonem k atopii 250 ml
4,92 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Prime Lab 24H Pore Minimizer báze pod make-up 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Totail Repair 5 šampon 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 00 Ivory 6 ml
465,00 Kč / 10 ml
659 Kč729 Kč
-9 %
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser, dvojbalení denního a nočního krému 2 x 50 ml
65,90 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Šampon barvené vlasy 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil Coco šampon 250 ml
4,76 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 262 Black Brown 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Body Food Glow Cream na rozjasnění pokožky Mango + Vitamin C 380 ml
4,71 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Balzám barvené vlasy 200 ml
5,05 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Micelární voda 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind Tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 01 Light
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser noční péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
153 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čisticí voda s kyselinou salicylovou 400 ml
3,83 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

