L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (404) Sleva (9)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Tvar řasenky
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (10) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (2) Na hyperpigmentaci (2) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (6) Na ruce (2) Na růst vlasů (1) Na stárnutí (2) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (26) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravou kůži (1) Na zdravé vlasy (1) Na zvlhčení (1) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (13) Pro péči o pokožku (12)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání1
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Vegan (63) Přírodní (7) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (32) Dermatologicky testováno (30) Bez alkoholu (13) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (9) Bez parfemace (22) Bez silikonu (11) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (174) Hypoalergenní (28) Na noc (3) Nekomedogenní (16) Ochranný (29) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (27) Regenerační (32) Revitalizační (6) Sensitive (12) UV filtr (10) Voděodolné (20) Vyhlazující (35) Zklidňující (27) Vyživující (17)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
Barva
129 Kč
2+1 ZDARMA
čistící pleťový gel bez obsahu mýdla 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Brow Gel Tint semi-permanentní barva na obočí 03 Dark Brown 4.6 g
5 195,65 Kč / 100 g
89 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Men Expert Carbon Protect pánský antiperspirant roll-on 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Čistící gel s kartáčkem proti akné 150 ml
9,27 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek maska na suché a krepaté vlasy 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Hydrate intenzivní hydratační tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Men Extreme Minerální deodorant 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Thermo Protect Minerální deodorant 50 ml
16,00 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Pure active salicylic Exfoliační Esence 120 ml
15,08 Kč / 10 ml
173 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Derma Control čisticí gel 260 ml
6,65 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Anti-imperfection čisticí gel 150 ml
9,93 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport antiperspirant 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 03 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me! Korektor 10 Light, 6.8 ml
248,53 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational voděodolná prodlužující objemová řasenka pro objem řas 9.4 ml
222,34 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active čistící gel proti černým tečkám 250 ml
5,56 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Tint Lip Stain Serum 217 Smoky Mauve tekutá rtěnka 5 ml
498,00 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert pure carbon XXXL sprchový gel 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic roll-on oční krém 10 ml
269,00 Kč / 10 ml
204 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals micelární voda s růžovou vodou 700 ml
2,91 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 255 Soft Brown, 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
171 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris čistící micelární voda pro citlivou pleť 400 ml
4,28 Kč / 10 ml
144 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gel pencil 900 Deep Onyx gelová tužka na oči, 1.3 g
11 076,92 Kč / 100 g
103 Kč
2+1 ZDARMA
Regenerating Surgras obnovující krém na ruce 100 ml
10,30 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals HydraBomb s výtažkem z granátového jablka 1 ks
59 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Pro-Retinol vyhlazující sérum maska 22 g
268,18 Kč / 100 g
179 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ denní krém, 50 ml
35,80 Kč / 10 ml
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Cosmic Black vesmírně černá řasenka 7.2 ml
345,83 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
LOREAL Color-Vive maska s ochrannou péčí na barvené vlasy 300 ml
5,63 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler Hyaluron vyplňující noční krém 50 ml
65,80 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Hyaluron Fresh & Plump 85 ml
21,06 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vitamín C+ rozjasňující sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

