L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (49) Sleva (1)
Značky1
Garnier (161) L'Oréal Paris (326) L'Oréal Paris Elseve (49) Maybelline (2) Maybelline New York (221) Mixa (46) NYX Professional Makeup (180)
Hodnocení
Typy pleti
Všechny typy pleti (1)
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro
Pro dospělé (25) Pro ženy (4) Pro muže (1)
Na co je
Na růst vlasů (6) Na vypadávání vlasů (4) Na zdravé vlasy (20)
Forma
Šampon (19) Balzám (15) Maska (4) Olej (3) Sérum (3) Krém (1) Pěna (1) Sprej (1) Voda (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (14)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (18) Pro každodenní péči o vlasy (10) Barvené vlasy (6) Melírované vlasy (3) Normální vlasy (3) Mastné vlasy (3) Jemné vlasy (3) Suché vlasy (17) Kudrnaté a vlnité vlasy (1) Poškozené vlasy (16) Pro objem vlasů (1) Světlé vlasy (1) Šedivé vlasy (1)
Země původu
Francie (4)
Vlastnosti
100% recyklovatelná nádoba (2) Bez silikonu (17) Hydratační (14) Ochranný (8) Regenerační (14) Revitalizační (1) UV filtr (3) Vyhlazující (2) Vyživující (9)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (10)
Velikost balení
214 Kč
2+1 ZDARMA
Bond Repair Regenerační šampón s kyselinou citronovou, pro všechny typy poškozených vlasů 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss oplachová péče s kyselinou glykolovou 200 ml
10,95 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss balzám s kyselinou glykolovou 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Bond Repair regenerační balzám s kyselinou citronovou, 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump hydratační sérum 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej pro jemné vlasy 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss bezoplachové sérum s kyselinou glykolovou, 150 ml
16,60 Kč / 10 ml
170 Kč
2+1 ZDARMA
Color Vive purple šampon 200 ml
8,50 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Full Resist šampon, 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Full Resist šampon 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
5,45 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 300 ml
4,73 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure šampon, 400 ml
3,55 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Pure šampon, 250 ml
4,36 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Šampon barvené vlasy 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Balzám barvené vlasy 200 ml
5,05 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Color Vive Šampon pro barvené vlasy 400 ml
4,23 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Totail Repair 5 šampon 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long S.O.S. maska 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long Air Volume Suchý Šampon 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long Waterfall Waves Mousse, 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil Coco šampon 250 ml
4,76 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Totail Repair 5 šampon 250 ml
4,36 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil Coco šampon 400 ml
3,98 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H Hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
101 Kč109 Kč
-7 %
2+1 ZDARMA
Dream Long šampon 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long obnovující šampon 700 ml
2,84 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
LOREAL Color-Vive maska s ochrannou péčí na barvené vlasy 300 ml
5,63 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

