L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (288) Sleva (8)
Značky
Garnier (50) L'Oréal Paris (108) L'Oréal Paris Elseve (4) Maybelline (1) Maybelline New York (77) Mixa (11) NYX Professional Makeup (37)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Bez příchuti (3)
Druh vůně
Ovocná (1) Svěží (2)
Typy pleti
Normální pleť (8) Citlivá pleť (26) Suchá pleť (8) Mastná a problematická pleť (6) Smíšená pleť (4) Zralá pleť (11) Všechny typy pleti (133)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Světle růžová (29) Tmavě růžová (8) Světle červená (7) Tmavě červená (6) Vínová (5) Fialová (1) Korálová (12) Oranžová (4) Hnědá (17) Béžová (2)
Typ krytí
Lehké (25) Střední (43) Vysoké (24)
Tvar řasenky
Klasický (5) Kuželový (1) Prohnutý (1) Úzký (2)
Štítek
Tip na dárek (2)
Pro
Pro dospělé (43) Pro ženy (16) Pro muže (11) Pro děti (2)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 25 (1) SPF 30 (3) SPF 50 (2) SPF 50+ (5)
Certifikáty
Cruelty-free (39) Vegan (10) Vegan OK (10)
Na co je
Na akné (4) Na hyperpigmentaci (1) Na lupy (1) Na nadměrné pocení (3) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (4) Na ruce (1) Na růst vlasů (2) Na stárnutí (1) Na tmavé kruhy (1) Na vrásky (15) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravé vlasy (4) Na čištění pleti (7) Pro péči o pokožku (7)
Typ tužky
Ořezávací (6) Vysouvací (18) Voděodolná (1) Gelová (9)
Odstín
Neutrální (8) Velmi světlý (5) Světlý (37) Střední (23) Tmavý (8)
Forma
Krém (26) Sérum (24) Fluid (23) Tyčinka (16) Maska (12) Sprej (11) Voda (8) Šampon (8) Mléko (6) Gel (5) Kondicionér (4) Balzám (3) Pasta (2) Pudr (2) Náplast (1) Olej (1) Tyčinka na rty (1)
Efekt řasenky
Prodloužení (4) Objem (8) Natočení (1) Voděodolné (1) Pro citlivé oči (2)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (164)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (19) Barvené vlasy (1) Normální vlasy (3) Jemné vlasy (1) Suché vlasy (10) Kudrnaté a vlnité vlasy (5) Poškozené vlasy (3)
Země původu1
Francie (288) Itálie (5) Německo (39) Polsko (3) Spojené státy americké (11) USA (54) Velká Británie (1) Česká republika (11) Čína (5)
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) Vegan (64) Přírodní (7) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (1) Netestované na zvířatech (25) Dermatologicky testováno (22) Bez alkoholu (10) Bez barviv (1) Bez parabenů (3) Bez parfemace (15) Bez silikonu (14) Hydratační (155) Hypoalergenní (17) Na noc (3) Nekomedogenní (6) Ochranný (12) Proti stárnutí (1) Proti vráskám (7) Regenerační (12) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (6) Voděodolné (11) Vyhlazující (11) Zklidňující (15) Vyživující (16)
Na co pomáhá
Na pokožku (7)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (90) Noční (36) Celodenní (32)
Barva
Blond (2) Hnědá (5) Modrá (1) Měděná (1) Stříbrná (1) Černá (4) Béžová (1)
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active AHA + BHA Charcoal sérum proti nedokonalostem 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss oplachová péče s kyselinou glykolovou 200 ml
10,95 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler oční sérum s 2,5% kyselinou hyaluronovou 20 ml
189,50 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
135 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic čistící péče proti nedokonalostem 3v1 150 ml
9,00 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
rtěnka Color Riche Intense Volume Matte Slim 633 Rosy Confident 1.8 g
16 611,11 Kč / 100 g
249 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Řasenka Space Diamond 7.2 ml
345,83 Kč / 10 ml
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Deodorant ve spreji 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long S.O.S. maska 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Dex Age Expert 45+ noční krém 50 ml
47,80 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Hyaluron Fresh & Plump 85 ml
21,06 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační kondicionér 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Diamond Sleek sprej 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 001 Crop T 1 ks
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron zklidňující krém pomáhající obnovovat kožní bariéru 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense deo sprej 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

