L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (160) Sleva (11)
Značky1
Garnier (161) L'Oréal Paris (326) L'Oréal Paris Elseve (49) Maybelline (2) Maybelline New York (221) Mixa (46) NYX Professional Makeup (180)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Banán (1) Meloun (1) Třešeň (1)
Druh vůně
Ovocná (1) Sportovní (2) Svěží (5)
Typy pleti
Normální pleť (6) Citlivá pleť (27) Suchá pleť (5) Mastná a problematická pleť (12) Smíšená pleť (3) Zralá pleť (3) Všechny typy pleti (55)
Typ krytí
Lehké (2) Střední (2)
Pro
Pro dospělé (49) Pro ženy (27) Pro muže (3) Pro děti (2)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 30 (1) SPF 50 (7) SPF 50+ (7)
Certifikáty
Cruelty-free (62) ECARF (1)
Na co je
Na akné (8) Na energii (3) Na lupy (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (1) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (4) Na vypadávání vlasů (1) Na zdravé vlasy (13) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (13)
Odstín
Světlý (1) Střední (1)
Forma
Maska (32) Šampon (22) Voda (18) Krém (17) Sprej (10) Balzám (9) Gel (9) Sérum (9) Fluid (7) Kondicionér (6) Mléko (5) Tekutina (3) Emulze (2) Náplast (2) Tyčinka (2) Kapky (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (78)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (20) Pro každodenní péči o vlasy (8) Barvené vlasy (3) Normální vlasy (5) Mastné vlasy (9) Jemné vlasy (4) Suché vlasy (12) Kudrnaté a vlnité vlasy (8) Poškozené vlasy (12)
Země původu
Francie (50) Itálie (1) Německo (3) Polsko (1) Česká republika (1) Čína (2)
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (54) Přírodní (19) 100% recyklovatelná nádoba (5) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (17) Dermatologicky testováno (12) Bez alkoholu (12) Bez barviv (4) Bez parabenů (8) Bez parfemace (5) Bez silikonu (17) Hydratační (71) Hypoalergenní (9) Na noc (1) Nekomedogenní (7) Ochranný (17) Proti vráskám (2) Regenerační (18) Revitalizační (7) Sensitive (6) UV filtr (5) Voděodolné (3) Vyhlazující (7) Zklidňující (9) Vyživující (15)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (7) Na pokožku (6)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (29) Noční (14) Celodenní (6)
Barva
Blond (2) Hnědá (1) Měděná (1)
269 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Strength & Shine Posilující šampon pro všechny typy vlasů bez lesku a síly, 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
249 Kč349 Kč
-28 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals sérum a krém s vitaminem C pro rozjasnění pleti 50 ml
49,80 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Goodbye Damage šampon pro poškozené vlasy, 1000 ml
2,49 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active AHA + BHA Charcoal sérum proti nedokonalostem 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vitamín C+ rozjasňující sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food meloun maska na vlasy, 400 ml
5,48 Kč / 10 ml
204 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals micelární voda s růžovou vodou 700 ml
2,91 Kč / 10 ml
204 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals rozjasňující micelární voda s vitamínem C 700 ml
2,91 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek maska na suché a krepaté vlasy 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Pure active salicylic Exfoliační Esence 120 ml
15,08 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Hydratační stylingový gel 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační sprej pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Diamond Sleek sprej 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


