L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (355) Sleva (9)
Značky
Garnier (71) L'Oréal Paris (112) L'Oréal Paris Elseve (14) Maybelline New York (66) Mixa (25) NYX Professional Makeup (68)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Banán (1) Bez příchuti (3) Meloun (1)
Druh vůně
Energická (1) Intenzivní (1)
Typy pleti
Normální pleť (22) Citlivá pleť (27) Suchá pleť (29) Mastná a problematická pleť (13) Smíšená pleť (17) Zralá pleť (12) Všechny typy pleti (161)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (3) Světle růžová (31) Tmavě růžová (21) Světle červená (8) Tmavě červená (11) Vínová (7) Korálová (13) Oranžová (7) Hnědá (19) Béžová (2)
Typ krytí
Lehké (23) Střední (52) Vysoké (41)
Štítek
Tip na dárek (4)
Pro
Pro dospělé (68) Pro ženy (61) Pro muže (10) Pro děti (4) Pro kojence (3) Pro batolata (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 20 (1) SPF 30 (3) SPF 50 (3) SPF 50+ (6)
Certifikáty
Cruelty-free (33)
Na co je
Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (1) Na energii (4) Na lupy (1) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (4) Na ruce (3) Na růst vlasů (3) Na stárnutí (1) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (17) Na vypadávání vlasů (1) Na zdravé vlasy (16) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (10) Pro péči o pokožku (5)
Typ tužky
Ořezávací (13) Vysouvací (19) Voděodolná (1) Gelová (7)
Odstín
Neutrální (7) Velmi světlý (3) Světlý (39) Střední (34) Tmavý (17)
Forma
Krém (54) Balzám (29) Sérum (25) Maska (24) Tyčinka (20) Tekutina (18) Fluid (16) Gel (14) Tyčinka na rty (14) Šampon (13) Mléko (10) Voda (7) Sprej (3) Kapky (2) Kondicionér (2) Olej (2) Pudr (2) Pěna (1)
Věk
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (177)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (23) Pro každodenní péči o vlasy (7) Barvené vlasy (1) Melírované vlasy (1) Normální vlasy (4) Mastné vlasy (4) Jemné vlasy (3) Suché vlasy (12) Kudrnaté a vlnité vlasy (8) Poškozené vlasy (6) Světlé vlasy (1) Šedivé vlasy (1)
Země původu
Francie (155) Itálie (2) Německo (7) Polsko (2) Spojené státy americké (10) USA (40) Česká republika (3) Čína (2)
Vlastnosti1
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Na pokožku (9) Na zdravé vlasy (8)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (88) Noční (41) Celodenní (49)
Barva
Blond (2) Hnědá (1) Měděná (1) Béžová (1)
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food banana vyživující maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss balzám s kyselinou glykolovou 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
439 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser Retinol noční sérum na hluboké vrásky 30 ml
146,33 Kč / 10 ml
339 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 55+ duopack - denní + noční krém proti stárnutí pleti
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler oční sérum s 2,5% kyselinou hyaluronovou 20 ml
189,50 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic pánský hydratační krém proti známkám únavy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals HydraBomb s výtažkem z granátového jablka 1 ks
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals oční krém s vitaminem C 15 ml
100,67 Kč / 10 ml
192 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort zklidňující tělové mléko pro velmi citlivou pokožku 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump hydratační sérum 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food meloun maska na vlasy, 400 ml
5,48 Kč / 10 ml
172 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda s peelingovým efektem all-in-one 400 ml
4,30 Kč / 10 ml
249 Kč349 Kč
-28 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals sérum a krém s vitaminem C pro rozjasnění pleti 50 ml
49,80 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss bezoplachové sérum s kyselinou glykolovou, 150 ml
16,60 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club hydratační krém na vousy a pokožku, 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe čistící gel 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
170 Kč
2+1 ZDARMA
Color Vive purple šampon 200 ml
8,50 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

