L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (355) Sleva (9)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (1) Na energii (4) Na lupy (1) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (4) Na ruce (3) Na růst vlasů (3) Na stárnutí (1) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (17) Na vypadávání vlasů (1) Na zdravé vlasy (16) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (10) Pro péči o pokožku (5)
Forma
Věk
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti1
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Micelární voda 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč172 Kč
-13 %
2+1 ZDARMA
Micelární voda s růžovou vodou Skin Naturals 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club hydratační krém na vousy a pokožku, 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss bezoplachové sérum s kyselinou glykolovou, 150 ml
16,60 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler oční sérum s 2,5% kyselinou hyaluronovou 20 ml
189,50 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
rtěnka Color Riche Intense Volume Matte Slim 633 Rosy Confident 1.8 g
16 611,11 Kč / 100 g
329 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Infaillible Fresh Wear dlouhotrvající tekutý make-up 120 Vanilla 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Hyaluronic hydratační sprchový gel 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Posilující bezoplachová péče 10v1, 400 ml
3,55 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
vyživující krém na ruce a nehty s bambuckým máslem 100 ml
10,90 Kč / 10 ml
192 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort zklidňující tělové mléko pro velmi citlivou pokožku 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport sprchový gel, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Foundation 114, rozjasňující make-up Plump & Glow 30 ml
79,67 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Pure šampon, 250 ml
4,36 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron specialist vyplňující vyhlazující tonikum 200 ml
7,45 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vyhlazující a vyplňující textilní maska s výtažkem z hroznů 28 g
189,29 Kč / 100 g
199 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic Osvěžující čistící gel 260 ml
7,65 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB-krém 03 Medium Light 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
171 Kč
2+1 ZDARMA
Regenerační tělové mléko pro velmi suchou pleť 400 ml
4,28 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační kondicionér 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratující korektor, odstín 15, 11 ml
162,73 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe čistící gel 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
179 Kč
2+1 ZDARMA
Maska na vlasy Hair Food 3v1 Kiwi 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
172 Kč
2+1 ZDARMA
Optimal Tolerance micelární voda pro citlivou pleť, 400 ml
4,30 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron zklidňující krém pomáhající obnovovat kožní bariéru 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
164 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 05 Petal 5.4 ml
303,70 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační kondicionér 200 ml
7,10 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Shampoo Plumping Watermelon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Make-up Infaillible 24h Fresh Wear Foundation 015 Porcelain 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Hydrate intenzivní hydratační tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
53 Kč59 Kč
-10 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska proti projevům únavy s výtažkem z levandule 28 g
189,29 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump noční vyplňující krém 200 ml
6,95 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

