L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (201) Sleva (4)
Značky
Garnier (49) L'Oréal Paris (65) L'Oréal Paris Elseve (8) Maybelline New York (39) Mixa (5) NYX Professional Makeup (36)
Hodnocení
Druh vůně
Ovocná (1)
Typy pleti
Normální pleť (3) Citlivá pleť (21) Suchá pleť (9) Mastná a problematická pleť (4) Smíšená pleť (5) Zralá pleť (17) Všechny typy pleti (64)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Světle růžová (5) Tmavě růžová (1) Korálová (4) Oranžová (2) Hnědá (6)
Typ krytí
Lehké (8) Střední (13) Vysoké (11)
Tvar řasenky
Klasický (1) Úzký (1)
Štítek
Výprodej (1) Tip na dárek (2)
Pro
Pro ženy (52) Pro dospělé (37) Pro muže (18) Pro děti (2) Pro kojence (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (1) SPF 20 (1) SPF 30 (1) SPF 50 (2) SPF 50+ (3)
Certifikáty
Cruelty-free (31)
Na co je
Na akné (3) Na dehydrataci (1) Na energii (1) Na hyperpigmentaci (1) Na nadměrné pocení (2) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na stárnutí (2) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (14) Na zdravé vlasy (5) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (4) Pro péči o pokožku (1)
Typ tužky
Ořezávací (8) Vysouvací (19) Fix (11) Voděodolná (13) Gelová (3)
Odstín
Neutrální (2) Velmi světlý (1) Světlý (10) Střední (11) Tmavý (5)
Forma
Krém (34) Sérum (19) Tyčinka (18) Gel (15) Maska (13) Voda (6) Fluid (4) Sprej (4) Šampon (4) Tekutina (3) Balzám (2) Kondicionér (2) Mléko (2) Kapky (1) Olej (1) Tyčinka na rty (1)
Věk
Efekt řasenky
Objem (2)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (86)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (14) Pro každodenní péči o vlasy (2) Barvené vlasy (1) Normální vlasy (3) Suché vlasy (7) Kudrnaté a vlnité vlasy (2) Poškozené vlasy (5)
Země původu
Francie (75) Itálie (1) Německo (16) Česká republika (1) Čína (2)
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) Vegan (36) Přírodní (15) 100% recyklovatelná nádoba (3) Netestované na zvířatech (8) Dermatologicky testováno (15) Bez alkoholu (7) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (1) Bez parfemace (5) Bez silikonu (12) Chladivý (1) Hydratační (79) Hypoalergenní (10) Na noc (2) Nekomedogenní (4) Ochranný (9) Proti stárnutí (6) Proti vráskám (15) Regenerační (11) Revitalizační (5) Sensitive (2) UV filtr (5) Voděodolné (14) Vyhlazující (9) Zklidňující (8) Vyživující (11)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (3) Na pokožku (1)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (55) Noční (18) Celodenní (3)
Barva
Blond (4) Hnědá (14) Měděná (1) Zelená (1) Černá (7) Béžová (1)
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
83 Kč
2+1 ZDARMA
Men Magnesium Ultra Dry 72H pánský antiperspirant roll-on 50 ml
16,60 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense kuličkový deodorant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
99 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Thermic Resist pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
6,60 Kč / 10 ml
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport sprchový gel, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
115 Kč
2+1 ZDARMA
Botanic Therapy Kids 2v1 šampon & kondicionér, meruňka a květ bavlny 400 ml
2,88 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Expert Hydra Energetic sprchový gel, 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační kondicionér 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
135 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic čistící péče proti nedokonalostem 3v1 150 ml
9,00 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 1.5 Taupe, 4.22 g
3 530,81 Kč / 100 g
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Micelární voda 3v1 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long S.O.S. maska 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals denní rozjasňující péče s vitamínem C 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron zklidňující krém pomáhající obnovovat kožní bariéru 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru