L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (983) Sleva (28)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Na akné (11) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
179 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 03 Moon 5,4ml 5.4 ml
331,48 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska na oživení jasu Sakura 28 g
189,29 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá objemová řasenka pro objem řas 10.5 ml
246,67 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump hydratační sérum 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek Kondicionér pro suché a krepaté vlasy 200 ml
7,10 Kč / 10 ml
182 Kč
2+1 ZDARMA
Super Lock Brow Glue gel na obočí 8 g
2 275,00 Kč / 100 g
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert hydra energetic XXXL sprchový gel, 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Shirt Protect pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron noční hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gelová tužka na oči 910 Bold Brown, 1.3 g
10 692,31 Kč / 100 g
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food banana vyživující maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Extatic Black 6.4 ml
373,44 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Strength & Shine Posilující šampon pro všechny typy vlasů bez lesku a síly, 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals oční krém s vitaminem C 15 ml
100,67 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals denní rozjasňující péče s vitamínem C 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser denní péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
73,80 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Matte Resistance 500 Wine Not? rtěnka, 5 ml
518,00 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím 50 ml
27,80 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


