L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (46)
Značky
Garnier (25) L'Oréal Paris (3) L'Oréal Paris Elseve (18)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Banán (1) Meloun (1)
Typy pleti
Všechny typy pleti (1)
Pro
Pro dospělé (13) Pro ženy (3)
Certifikáty
Cruelty-free (9) ECARF (1)
Na co je
Na růst vlasů (4) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravé vlasy (19)
Forma
Balzám (21) Maska (15) Kondicionér (4) Olej (2) Krém (1) Sérum (1) Tekutina (1) Voda (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (3)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (19) Pro každodenní péči o vlasy (4) Barvené vlasy (2) Normální vlasy (3) Mastné vlasy (1) Jemné vlasy (3) Suché vlasy (17) Kudrnaté a vlnité vlasy (4) Poškozené vlasy (12) Pro objem vlasů (1)
Země původu
Francie (17) Německo (3)
Vlastnosti
Bez minerálních olejů (4) Vegan (14) Přírodní (4) 100% recyklovatelná nádoba (2) Bez parafínu (1) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (2) Bez alkoholu (5) Bez barviv (1) Bez parabenů (2) Bez silikonu (11) Hydratační (22) Hypoalergenní (1) Ochranný (2) Regenerační (8) Revitalizační (2) Vyhlazující (1) Vyživující (6)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (12)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (2)
Barva
Blond (2) Hnědá (1) Měděná (1)
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food banana vyživující maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss oplachová péče s kyselinou glykolovou 200 ml
10,95 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss balzám s kyselinou glykolovou 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Bond Repair regenerační balzám s kyselinou citronovou, 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej pro jemné vlasy 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food meloun maska na vlasy, 400 ml
5,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss bezoplachové sérum s kyselinou glykolovou, 150 ml
16,60 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
5,45 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 300 ml
4,73 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Posilující bezoplachová péče 10v1, 400 ml
3,55 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long S.O.S. maska 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační kondicionér 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
83 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength posilující balzám, 200 ml
4,15 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační kondicionér 200 ml
7,10 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek maska na suché a krepaté vlasy 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food papaya maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek Kondicionér pro suché a krepaté vlasy 200 ml
7,10 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
L'Oreal Paris Dream long balzám pro poškozené dlouhé vlasy 200 ml
5,05 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump 72H Hydratační maska s kyselinou hyaluronovou, 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Maska na vlasy Hair Food 3v1 Kiwi 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


