L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (325) Sleva (2)
Značky1
Garnier (160) L'Oréal Paris (326) L'Oréal Paris Elseve (49) Maybelline (2) Maybelline New York (221) Mixa (46) NYX Professional Makeup (180)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Bez příchuti (3)
Druh vůně
Energická (1) Intenzivní (2) Sportovní (1) Svěží (2)
Typy pleti
Normální pleť (5) Citlivá pleť (14) Suchá pleť (2) Mastná a problematická pleť (3) Smíšená pleť (4) Zralá pleť (30) Všechny typy pleti (155)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Světle růžová (19) Tmavě růžová (9) Světle červená (3) Tmavě červená (5) Vínová (1) Korálová (4) Oranžová (2) Hnědá (4) Béžová (1)
Typ krytí
Lehké (19) Střední (25) Vysoké (22)
Tvar řasenky
Hřebenový (2) Klasický (10) Kuželový (2) Prohnutý (5) Přesýpací hodiny (1) Úzký (2)
Štítek
Výprodej (1) Tip na dárek (3)
Pro
Pro ženy (103) Pro muže (41) Pro dospělé (36)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 20 (2) SPF 25 (2) SPF 30 (4) SPF 50 (4) SPF 50+ (1)
Na co je
Na energii (1) Na hyperpigmentaci (2) Na nadměrné pocení (3) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na růst vlasů (2) Na stárnutí (3) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (30) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravou kůži (1) Na zdravé vlasy (2) Na zvlhčení (1) Na čištění pleti (6) Pro péči o pokožku (1)
Typ tužky
Ořezávací (7) Vysouvací (10) Fix (11) Voděodolná (13) Gelová (12)
Odstín
Neutrální (6) Velmi světlý (5) Světlý (22) Střední (15) Tmavý (10)
Forma
Krém (56) Sérum (31) Gel (18) Pudr (11) Sprej (9) Fluid (7) Tyčinka (7) Šampon (7) Balzám (4) Maska (4) Tekutina (4) Voda (3) Emulze (2) Pasta (2) Peeling (1) Pěna (1)
Věk
Efekt řasenky
Prodloužení (12) Objem (20) Natočení (2) Oddělení (3) Zahuštění (1) Voděodolné (4) Pro citlivé oči (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (155)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (14) Pro každodenní péči o vlasy (3) Barvené vlasy (1) Melírované vlasy (1) Jemné vlasy (1) Suché vlasy (4) Poškozené vlasy (1)
Země původu
Francie (108) Itálie (2) Německo (32) Velká Británie (1)
Vlastnosti
Přírodní (2) Dermatologicky testováno (5) Bez alkoholu (7) Bez parabenů (1) Bez parfemace (3) Bez silikonu (4) Chladivý (1) Hydratační (119) Hypoalergenní (9) Na noc (3) Nekomedogenní (1) Ochranný (9) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (29) Regenerační (10) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (2) Voděodolné (29) Vyhlazující (33) Zklidňující (5) Vyživující (12)
Na co pomáhá
Na pokožku (1)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (85) Noční (40) Celodenní (28)
Barva
Blond (1) Hnědá (3) Zelená (1) Černá (21)
659 Kč729 Kč
-9 %
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser, dvojbalení denního a nočního krému 2 x 50 ml
65,90 Kč / 10 ml
499 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Color 6.0 Light Brunette semi-permanentní barva na obočí
459 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear Dlouhotrvající tekutý make-up 100 Linen 30 ml
153,00 Kč / 10 ml
439 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser Retinol noční sérum na hluboké vrásky 30 ml
146,33 Kč / 10 ml
399 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Wrinkle Decrease Krém proti vráskám 50 ml
79,80 Kč / 10 ml
389 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Lift Extra Black řasenka, 9.9 ml
392,93 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler oční sérum s 2,5% kyselinou hyaluronovou 20 ml
189,50 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ duopack, 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Voděodolná maskara Black 9.9 ml
382,83 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser fluid 30 ml
126,33 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Extensionist Waterproof Mascara Telescopic Extensionist Voděodolná řasenka Black 9.9 ml
372,73 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser denní péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
73,80 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

