L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (325) Sleva (2)
Značky1
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Na co je
Na energii (1) Na hyperpigmentaci (2) Na nadměrné pocení (3) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na růst vlasů (2) Na stárnutí (3) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (30) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravou kůži (1) Na zdravé vlasy (2) Na zvlhčení (1) Na čištění pleti (6) Pro péči o pokožku (1)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Přírodní (2) Dermatologicky testováno (5) Bez alkoholu (7) Bez parabenů (1) Bez parfemace (3) Bez silikonu (4) Chladivý (1) Hydratační (119) Hypoalergenní (9) Na noc (3) Nekomedogenní (1) Ochranný (9) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (29) Regenerační (10) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (2) Voděodolné (29) Vyhlazující (33) Zklidňující (5) Vyživující (12)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
229 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 635 Worth It Medium tekutá tvářenka 10 ml
229,00 Kč / 10 ml
459 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear Dlouhotrvající tekutý make-up 100 Linen 30 ml
153,00 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 630 True Rose tekutá tvářenka 10 ml
239,00 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 625 Gold Pink tekutá tvářenka 10 ml
239,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 110 Toasted Sunlight 9 g
2 433,33 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match pudr 2.N 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
289 Kč
2+1 ZDARMA
False Lash řasenka, 8.9 ml
324,72 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Elnett Fragrance Free Micro-Diffusion lak na vlasy 300 ml
5,07 Kč / 10 ml
92 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Carbon Protect Pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
6,13 Kč / 10 ml
99 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Thermic Resist pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
6,60 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Infallible 24H, Dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2v1, 804 Metro Proof Rose, 6 ml
481,67 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Radiant 1.5N korektor, 11 ml
262,73 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara False Lash Magnetic Black 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Extensionist Mascara řasenka černá 9.9 ml
312,12 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match sjednocující kompaktní pudr 4N Beige 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic pánský hydratační krém proti známkám únavy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long sprej na tepelnou ochranu 150 ml
11,93 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB-krém 05 Medium Dark 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Expert Hydra Energetic sprchový gel, 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes Panorama řasenka Black, 10.5 ml
303,81 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Řasenka Black 9.9 ml
281,82 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump 72H, Hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 903 Medium Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 100 Sunkissed Rose 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační 24h hydratační krém 50 ml
59,80 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 902 Light Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Big Hair Day Sprej pro svěží objem 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 04 Medium BB krém, 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Dvoufázový odličovač očí a rtů 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ duopack, 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá objemová řasenka pro objem řas 10.5 ml
246,67 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

