L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (582) Sleva (13)
Značky
Garnier (5) L'Oréal Paris (193) Maybelline (2) Maybelline New York (214) NYX Professional Makeup (168)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Bez příchuti (3) Třešeň (1)
Typy pleti
Normální pleť (25) Citlivá pleť (3) Suchá pleť (14) Mastná a problematická pleť (21) Smíšená pleť (16) Zralá pleť (4) Všechny typy pleti (187)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (1) Světle růžová (40) Tmavě růžová (26) Světle červená (9) Tmavě červená (12) Vínová (7) Fialová (2) Korálová (16) Oranžová (9) Hnědá (23) Béžová (2)
Typ krytí
Lehké (36) Střední (79) Vysoké (53)
Tvar řasenky
Hřebenový (7) Klasický (19) Kuželový (2) Prohnutý (10) Přesýpací hodiny (3) Úzký (5)
Pro
Pro ženy (132) Pro dospělé (58) Pro muže (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 30 (1) SPF 50+ (2)
Certifikáty
Cruelty-free (22) Vegan (10) Vegan OK (10)
Na co je
Na akné (1) Na vrásky (1) Pro péči o pokožku (6)
Typ tužky
Ořezávací (22) Vysouvací (50) Fix (22) Voděodolná (26) Gelová (28)
Odstín
Neutrální (11) Velmi světlý (8) Světlý (63) Střední (48) Tmavý (25)
Forma
Tekutina (22) Tyčinka (22) Balzám (20) Fluid (19) Sérum (18) Krém (17) Gel (16) Pudr (15) Sprej (4) Emulze (2) Maska (1) Tyčinka na rty (1)
Efekt řasenky
Prodloužení (21) Objem (39) Natočení (7) Oddělení (4) Zahuštění (2) Voděodolné (8) Pro citlivé oči (2)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (199)
Země původu
Francie (183) Itálie (1) Německo (24) Spojené státy americké (10) USA (38) Česká republika (5) Čína (2)
Vlastnosti
Vegan (124) Přírodní (11) Netestované na zvířatech (43) Dermatologicky testováno (20) Bez parfemace (7) Bez silikonu (1) Hydratační (195) Hypoalergenní (9) Nekomedogenní (9) Ochranný (4) Regenerační (2) Sensitive (1) UV filtr (4) Voděodolné (61) Vyhlazující (12) Vyživující (4)
Na co pomáhá
Na pokožku (6)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (81) Noční (17) Celodenní (49)
Barva
Blond (3) Hnědá (39) Modrá (1) Průhledná (1) Růžová (1) Stříbrná (1) Zelená (1) Černá (47) Béžová (1)
499 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Color 6.0 Light Brunette semi-permanentní barva na obočí
459 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear Dlouhotrvající tekutý make-up 100 Linen 30 ml
153,00 Kč / 10 ml
399 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay 24H Hybrid Powder-Foundation 40 make-up v pudru, 9 g
4 433,33 Kč / 100 g
389 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Lift Extra Black řasenka, 9.9 ml
392,93 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Voděodolná maskara Black 9.9 ml
382,83 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Extensionist Waterproof Mascara Telescopic Extensionist Voděodolná řasenka Black 9.9 ml
372,73 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Paletka 16 očních stínů Nudes of New York 18 g
1 994,44 Kč / 100 g
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes Extra Black objemová řasenka 9.2 ml
390,22 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá voděodolná objemová řasenka pro objem řas 10.2 ml
351,96 Kč / 10 ml
349 Kč
2+1 ZDARMA
Rendez-Vous Couleur Eye & Cheek Quad 01 Signature Pinks
349 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Řasenka Latex Black 9.9 ml
352,53 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru




