L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (99)
Značky
Garnier (4) L'Oréal Paris (41) Maybelline New York (43) NYX Professional Makeup (11)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (11) Citlivá pleť (2) Suchá pleť (1) Mastná a problematická pleť (9) Smíšená pleť (3) Zralá pleť (1) Všechny typy pleti (65)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Hnědá (2)
Typ krytí
Lehké (14) Střední (33) Vysoké (9)
Pro
Pro ženy (40) Pro dospělé (12) Pro muže (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 30 (1) SPF 50+ (2)
Certifikáty
Cruelty-free (4)
Na co je
Na akné (1) Pro péči o pokožku (6)
Typ tužky
Vysouvací (1) Voděodolná (1)
Odstín
Neutrální (5) Velmi světlý (2) Světlý (25) Střední (20) Tmavý (4)
Forma
Fluid (19) Krém (17) Sérum (10) Tyčinka (3) Emulze (2) Pudr (2) Balzám (1) Gel (1) Tekutina (1) Tyčinka na rty (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (61)
Země původu
Francie (34) Německo (2) USA (4)
Vlastnosti
Vegan (16) Netestované na zvířatech (4) Dermatologicky testováno (6) Bez parfemace (6) Bez silikonu (1) Hydratační (46) Hypoalergenní (1) Nekomedogenní (9) Ochranný (3) Regenerační (2) UV filtr (4) Voděodolné (14) Vyhlazující (10)
Na co pomáhá
Na pokožku (6)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (14) Celodenní (5)
Barva
Béžová (1)
289 Kč
2+1 ZDARMA
Prime Lab 24H Pore Minimizer báze pod make-up 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 901 Fair Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 902 Light Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 903 Medium Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 06 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 03 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 23 tónující sérum, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic CC krém, 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 105 Natural Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 120 Classic Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 110 Fair Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 101 True Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Radiant 2R korektor, 11 ml
253,64 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Radiant 1.5N korektor, 11 ml
262,73 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Affinitone make-up odstín 02 Light Porcelain 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear 24h make-up v pudru 120 Vanilla 9 g
3 544,44 Kč / 100 g
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear 24H Foundation in a Powder 180 Rose Sand make-up v pudru, 9 g
3 544,44 Kč / 100 g
329 Kč
2+1 ZDARMA
Make-up Infaillible 24h Fresh Wear Foundation 015 Porcelain 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
459 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear Dlouhotrvající tekutý make-up 100 Linen 30 ml
153,00 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Infaillible Fresh Wear dlouhotrvající tekutý make-up 120 Vanilla 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 04 Medium BB krém, 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 02 Light BB krém, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 01 Very Light BB krém, 30 ml
103,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru



