L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (40)
Značky
Garnier (12) L'Oréal Paris (3) Maybelline New York (10) Mixa (5) NYX Professional Makeup (10)
Hodnocení
Typy pleti1
Normální pleť (36) Citlivá pleť (66) Suchá pleť (34) Mastná a problematická pleť (40) Smíšená pleť (23) Zralá pleť (37) Všechny typy pleti (322)
Typ krytí
Střední (8) Vysoké (7)
Pro
Pro ženy (10) Pro dospělé (4) Pro muže (2)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (1) SPF 50 (2)
Certifikáty
Cruelty-free (5)
Na co je
Na akné (7) Na čištění pleti (3)
Forma
Tekutina (10) Gel (7) Krém (4) Fluid (2) Sérum (2) Voda (2) Maska (1) Náplast (1) Pasta (1) Pudr (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (32)
Země původu
Francie (6) Spojené státy americké (10)
Vlastnosti
Vegan (12) Netestované na zvířatech (12) Dermatologicky testováno (3) Bez alkoholu (1) Bez mýdla (1) Bez parabenů (1) Bez parfemace (1) Hydratační (13) Hypoalergenní (1) Nekomedogenní (7) Ochranný (1) Regenerační (2) Sensitive (1) UV filtr (2) Vyhlazující (1)
Na co pomáhá
Na pokožku (3)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (6) Celodenní (3)
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active AHA + BHA Charcoal sérum proti nedokonalostem 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Pure active salicylic Exfoliační Esence 120 ml
15,08 Kč / 10 ml
173 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Derma Control čisticí gel 260 ml
6,65 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 105 Natural Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 120 Classic Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hydrokoloidní neviditelné náplasti na nedokonalosti s BHA 22 ks
7,23 Kč / 1 ks
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 101 True Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 110 Fair Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Anti-imperfection čisticí gel 150 ml
9,93 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit me Powder 090 Translucent pudr, 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 15 Fair 6.8 ml
204,41 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Čistící gel s kartáčkem proti akné 150 ml
9,27 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active čistící gel proti černým tečkám 250 ml
5,56 Kč / 10 ml
135 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic čistící péče proti nedokonalostem 3v1 150 ml
9,00 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
čistící pleťový gel bez obsahu mýdla 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen

