L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (221) Sleva (7)
Značky1
Hodnocení
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Certifikáty
Forma
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlastnosti
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
239 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Brow Gel Tint semi-permanentní barva na obočí 03 Dark Brown 4.6 g
5 195,65 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 105 Natural Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Black řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit me Powder 090 Translucent pudr, 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 65 konturovací tyčinka 6 g
2 650,00 Kč / 100 g
149 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 1.5 Taupe, 4.22 g
3 530,81 Kč / 100 g
269 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Tinted Primer podkladová tónující báze 7.7 ml
349,35 Kč / 10 ml
115 Kč
2+1 ZDARMA
Color Sensational tužka na rty 10 Nude whisper, 1.2 g
9 583,33 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
Superstay Vinyl Ink 30 Unrivaled tekutá rtěnka, 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyper Precise Liner oční linka 730 Matte Black 1 ml
1 590,00 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Stix 30 konturovací tyčinka 6 g
2 816,67 Kč / 100 g
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 03 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me! Korektor 10 Light, 6.8 ml
248,53 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational voděodolná prodlužující objemová řasenka pro objem řas 9.4 ml
222,34 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 101 Upstate 1 ks
159 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 001 Crop T 1 ks
219 Kč
2+1 ZDARMA
New York Colossal Curl Bounce After Dark extra černá řasenka 10 ml
219,00 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 255 Soft Brown, 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
144 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gel pencil 900 Deep Onyx gelová tužka na oči, 1.3 g
11 076,92 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
Superstay Vinyl Ink 115 Peppy tekutá rtěnka, 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 04 Silk 5.4 ml
312,96 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Intense Black Prodlužující řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Cosmic Black vesmírně černá řasenka 7.2 ml
345,83 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 106 Maybe Its Soft 1 ks
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Brown hnědá řasenka 7.2 ml
331,94 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

