L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (46) Sleva (1)
Značky1
Garnier (161) L'Oréal Paris (326) L'Oréal Paris Elseve (49) Maybelline (2) Maybelline New York (221) Mixa (46) NYX Professional Makeup (180)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (1) Citlivá pleť (22) Suchá pleť (13) Mastná a problematická pleť (5) Smíšená pleť (1) Všechny typy pleti (10)
Štítek
Tip na dárek (2)
Pro
Pro dospělé (13) Pro ženy (7) Pro děti (5) Pro kojence (4) Pro batolata (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 50 (3)
Na co je
Na akné (2) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na hyperpigmentaci (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (1) Na ruce (3) Na svědění (1) Na zdravou kůži (1) Na zdravé vlasy (1) Na zvlhčení (1) Na čištění pleti (1) Pro péči o pokožku (6)
Forma
Krém (19) Mléko (8) Gel (5) Sérum (4) Balzám (3) Olej (2) Voda (2) Fluid (1) Pasta (1) Šampon (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (40)
Země původu
Francie (11) Itálie (1) Polsko (2) Česká republika (5)
Vlastnosti
Vegan (1) Bez konzervačních látek (1) Dermatologicky testováno (6) Bez alkoholu (4) Bez barviv (1) Bez mýdla (2) Bez parabenů (5) Bez parfemace (11) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Hydratační (25) Hypoalergenní (18) Ochranný (3) Regenerační (13) Sensitive (7) Voděodolné (1) Vyhlazující (3) Zklidňující (18) Vyživující (6)
Na co pomáhá
Na pokožku (11) Na zdravé vlasy (1)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (13) Noční (4) Celodenní (6)
259 Kč
2+1 ZDARMA
Zklidňující mléčné sérum Anti-Reaction 30 ml
86,33 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Cica Urea Repair+ Tělové mléko pro velmi suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort obnovující tělová péče i pro pokožku se sklonem k atopii, 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Urea Cica Repair+ regenerační tělová péče pro velmi suchou a hrubou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Hydrate intenzivní hydratační tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
posilující tělová péče pro velmi suchou pokožku, 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
192 Kč
2+1 ZDARMA
Niacinamide Bright hydratační krém proti tmavým skvrnám 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
192 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort zklidňující tělové mléko pro velmi citlivou pokožku 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
172 Kč
2+1 ZDARMA
Optimal Tolerance micelární voda pro citlivou pleť, 400 ml
4,30 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Baby velmi jemný micelární šampon, 300 ml
5,63 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Anti-imperfection čisticí gel 150 ml
9,93 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
čistící pleťový gel bez obsahu mýdla 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive Skin Expert odličovací mléko 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
123 Kč
2+1 ZDARMA
Baby Čisticí a zklidňující olej pro pleť se sklonem k atopii 250 ml
4,92 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


