L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (36) Sleva (2)
Značky
Garnier (13) L'Oréal Paris (2) L'Oréal Paris Elseve (20) Mixa (1)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Banán (1) Meloun (1)
Typy pleti
Všechny typy pleti (1)
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro
Pro dospělé (7) Pro ženy (3) Pro děti (1)
Certifikáty
Cruelty-free (2)
Na co je1
Na akné (11) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (3) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na lupy (3) Na nadměrné pocení (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na ruce (3) Na růst vlasů (8) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (35) Na vypadávání vlasů (7) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (36) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (20) Pro péči o pokožku (13)
Forma
Šampon (13) Balzám (11) Maska (8) Krém (1) Sérum (1) Voda (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (1)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (14) Pro každodenní péči o vlasy (10) Barvené vlasy (2) Normální vlasy (1) Mastné vlasy (6) Jemné vlasy (2) Suché vlasy (12) Poškozené vlasy (10)
Země původu
Francie (4) Itálie (1) Německo (3)
Vlastnosti
Vegan (2) Přírodní (2) 100% recyklovatelná nádoba (2) Bez parafínu (2) Bez alkoholu (2) Bez barviv (1) Bez parabenů (3) Bez silikonu (6) Hydratační (16) Ochranný (1) Regenerační (8) Revitalizační (1) Vyživující (5)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (18)
Velikost balení
214 Kč
2+1 ZDARMA
Bond Repair Regenerační šampón s kyselinou citronovou, pro všechny typy poškozených vlasů 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food banana vyživující maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss oplachová péče s kyselinou glykolovou 200 ml
10,95 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss balzám s kyselinou glykolovou 150 ml
14,27 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food meloun maska na vlasy, 400 ml
5,48 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss bezoplachové sérum s kyselinou glykolovou, 150 ml
16,60 Kč / 10 ml
114 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Strength & Shine Posilující šampon pro všechny typy vlasů bez lesku a síly, 400 ml
2,85 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Ultra posilující Biotin Hair Bomb maska pro slabé vlasy, 320 ml
4,44 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
5,45 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 300 ml
4,73 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump noční vyplňující krém 200 ml
6,95 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure šampon, 400 ml
3,55 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Pure šampon, 250 ml
4,36 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
101 Kč109 Kč
-7 %
2+1 ZDARMA
Dream Long šampon 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food papaya maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long šampon 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
L'Oreal Paris Dream long balzám pro poškozené dlouhé vlasy 200 ml
5,05 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Maska na vlasy Hair Food 3v1 Kiwi 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Baby velmi jemný micelární šampon, 300 ml
5,63 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Coconut Water šampon, 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long balzám 300 ml
4,73 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H hydratační balzám s kyselinou hyaluronovou 300 ml
4,73 Kč / 10 ml
80 Kč85 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Fructis Color Resist šampon, 250 ml
3,20 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen

