L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (40)
Hodnocení
Druh vůně
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Typ tužky
Odstín
Forma
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti1
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
159 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil 10 in 1 bezoplachová péče 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
123 Kč
2+1 ZDARMA
Baby Čisticí a zklidňující olej pro pleť se sklonem k atopii 250 ml
4,92 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Šampon barvené vlasy 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Balzám barvené vlasy 200 ml
5,05 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
rtěnka Color Riche Intense Volume Matte Slim 633 Rosy Confident 1.8 g
16 611,11 Kč / 100 g
169 Kč
2+1 ZDARMA
Color Vive Šampon pro barvené vlasy 400 ml
4,23 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
vyživující krém na ruce a nehty s bambuckým máslem 100 ml
10,90 Kč / 10 ml
99 Kč
2+1 ZDARMA
Men Magnesium Ultra Dry 72H pánský antiperspirant sprej 150 ml
6,60 Kč / 10 ml
171 Kč
2+1 ZDARMA
Regenerační tělové mléko pro velmi suchou pleť 400 ml
4,28 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej pro jemné vlasy 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Men Expert Carbon Protect pánský antiperspirant roll-on 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Men Extreme Minerální deodorant 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Thermo Protect Minerální deodorant 50 ml
16,00 Kč / 10 ml
83 Kč
2+1 ZDARMA
Men Magnesium Ultra Dry 72H pánský antiperspirant roll-on 50 ml
16,60 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ denní krém, 50 ml
35,80 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
LOREAL Color-Vive maska s ochrannou péčí na barvené vlasy 300 ml
5,63 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Protection 6 Floral Fresh antiperspirant ve spreji s kompletní ochranou 6v1 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
99 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Thermic Resist pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
6,60 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Deodorant ve spreji 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
174 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active 8H Pimple Patch Ultra 22 ks
7,91 Kč / 1 ks
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Shirt Protect pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen

