L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (140) Sleva (7)
Značky
Garnier (58) L'Oréal Paris (62) Maybelline New York (1) Mixa (11) NYX Professional Makeup (9)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Třešeň (1)
Typy pleti
Normální pleť (3) Citlivá pleť (36) Suchá pleť (9) Mastná a problematická pleť (9) Smíšená pleť (3) Zralá pleť (27) Všechny typy pleti (117)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (1) Světle růžová (1) Tmavě růžová (4) Vínová (1) Hnědá (1)
Typ krytí
Střední (2) Vysoké (1)
Štítek
Tip na dárek (4)
Pro
Pro ženy (39) Pro dospělé (33) Pro muže (9) Pro batolata (1) Pro děti (1) Pro kojence (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (1) SPF 20 (1) SPF 25 (1) SPF 30 (1) SPF 50 (11) SPF 50+ (1)
Certifikáty
Cruelty-free (23)
Na co je
Na akné (6) Na energii (2) Na hyperpigmentaci (3) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (6) Na stárnutí (1) Na tmavé kruhy (1) Na vrásky (20) Na zdravou kůži (2) Na zvlhčení (2) Na čištění pleti (13) Pro péči o pokožku (2)
Odstín
Velmi světlý (1) Světlý (1) Střední (2)
Forma
Krém (40) Voda (21) Sérum (20) Maska (19) Fluid (10) Gel (8) Tyčinka na rty (8) Balzám (2) Tekutina (2) Tyčinka (2) Náplast (1) Pasta (1) Pudr (1) Pěna (1)
Věk
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (107)
Země původu
Francie (39) Německo (6) Spojené státy americké (1) USA (8) Česká republika (2) Čína (1)
Vlastnosti
BIO (1) Vegan (30) Přírodní (4) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (12) Dermatologicky testováno (12) Bez alkoholu (2) Bez barviv (1) Bez parabenů (2) Bez parfemace (6) Bez silikonu (1) Hydratační (60) Hypoalergenní (7) Na noc (3) Nekomedogenní (7) Ochranný (10) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (22) Regenerační (18) Revitalizační (7) Sensitive (10) UV filtr (3) Voděodolné (2) Vyhlazující (23) Zklidňující (13) Vyživující (11)
Na co pomáhá
Na pokožku (11)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (48) Noční (30) Celodenní (17)
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser denní péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
73,80 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser noční péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vitamín C+ rozjasňující sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active AHA + BHA Charcoal sérum proti nedokonalostem 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
439 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser Retinol noční sérum na hluboké vrásky 30 ml
146,33 Kč / 10 ml
339 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 55+ duopack - denní + noční krém proti stárnutí pleti
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler oční sérum s 2,5% kyselinou hyaluronovou 20 ml
189,50 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals HydraBomb s výtažkem z granátového jablka 1 ks
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační 24h hydratační krém 50 ml
59,80 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
172 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda s peelingovým efektem all-in-one 400 ml
4,30 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru




