L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (211) Sleva (8)
Značky
Garnier (73) L'Oréal Paris (86) Maybelline New York (7) Mixa (29) NYX Professional Makeup (17)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Třešeň (1)
Typy pleti
Normální pleť (9) Citlivá pleť (48) Suchá pleť (16) Mastná a problematická pleť (18) Smíšená pleť (7) Zralá pleť (31) Všechny typy pleti (117)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (2) Světle růžová (2) Tmavě růžová (7) Světle červená (3) Tmavě červená (1) Vínová (1) Fialová (1) Hnědá (2)
Typ krytí
Střední (2) Vysoké (1)
Štítek
Tip na dárek (5)
Pro
Pro ženy (59) Pro dospělé (46) Pro muže (12) Pro děti (2) Pro kojence (2) Pro batolata (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (1) SPF 20 (2) SPF 25 (2) SPF 30 (3) SPF 50 (13) SPF 50+ (1)
Certifikáty
Cruelty-free (30)
Na co je
Na akné (9) Na ekzémy (1) Na energii (4) Na hyperpigmentaci (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (7) Na stárnutí (3) Na tmavé kruhy (4) Na vrásky (30) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (1) Na zvlhčení (2) Na únavu a vyčerpání (1) Na čištění pleti (18) Pro péči o pokožku (6)
Odstín
Velmi světlý (1) Světlý (1) Střední (2)
Forma
Krém (62) Sérum (30) Maska (21) Voda (21) Gel (17) Tyčinka na rty (14) Fluid (11) Balzám (4) Mléko (3) Olej (3) Náplast (2) Pasta (2) Tekutina (2) Tyčinka (2) Kapky (1) Peeling (1) Pudr (1) Pěna (1)
Věk
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (147)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (1)
Země původu
Francie (55) Německo (7) Polsko (1) Spojené státy americké (1) USA (15) Česká republika (6) Čína (2)
Vlastnosti
BIO (1) EKO (1) Vegan (38) Přírodní (8) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (13) Dermatologicky testováno (15) Bez alkoholu (5) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (6) Bez parfemace (12) Bez silikonu (1) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Hydratační (95) Hypoalergenní (17) Na noc (4) Nekomedogenní (7) Ochranný (12) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (30) Regenerační (25) Revitalizační (8) Sensitive (11) UV filtr (3) Voděodolné (2) Vyhlazující (28) Zklidňující (23) Vyživující (21)
Na co pomáhá
Na pokožku (16)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (78) Noční (41) Celodenní (22)
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals HydraBomb s výtažkem z granátového jablka 1 ks
53 Kč59 Kč
-10 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska proti projevům únavy s výtažkem z levandule 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vyhlazující a vyplňující textilní maska s výtažkem z hroznů 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska na oživení jasu Sakura 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
59 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Pro-Retinol vyhlazující sérum maska 22 g
268,18 Kč / 100 g
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Glaze 001 Clear Crave Olejový balzám na rty 2.8 g
3 892,86 Kč / 100 g
119 Kč
2+1 ZDARMA
Garnier Skin Naturals rozjasňujicí čisticí gel s vitamínem C 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Hydratační pleťová voda 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Posilující odličovač očí 2v1 125 ml
9,52 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe čistící gel 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals All in One micelární voda pro citlivou pleť, 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Pure tonikum 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Glaze 002 Pink Drip Olejový balzám na rty 2.8 g
4 250,00 Kč / 100 g
123 Kč
2+1 ZDARMA
Baby Čisticí a zklidňující olej pro pleť se sklonem k atopii 250 ml
4,92 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
čistící pleťový gel bez obsahu mýdla 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive Skin Expert odličovací mléko 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru







