L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (29)
Hodnocení
Druh vůně
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Cesta podání
Země původu
Vlastnosti
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
199 Kč
2+1 ZDARMA
Urea Cica Repair+ regenerační tělová péče pro velmi suchou a hrubou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Body Food Glow Cream na rozjasnění pokožky Mango + Vitamin C 380 ml
4,71 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Cica Urea Repair+ Tělové mléko pro velmi suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
vyživující krém na ruce a nehty s bambuckým máslem 100 ml
10,90 Kč / 10 ml
192 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort zklidňující tělové mléko pro velmi citlivou pokožku 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
171 Kč
2+1 ZDARMA
Regenerační tělové mléko pro velmi suchou pleť 400 ml
4,28 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense kuličkový deodorant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Hydrate intenzivní hydratační tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
103 Kč
2+1 ZDARMA
Regenerating Surgras obnovující krém na ruce 100 ml
10,30 Kč / 10 ml
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense deo sprej 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort obnovující tělová péče i pro pokožku se sklonem k atopii, 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic pánský hydratační krém proti známkám únavy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
posilující tělová péče pro velmi suchou pokožku, 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen

