L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (166) Sleva (7)
Značky
Garnier (49) L'Oréal Paris (36) L'Oréal Paris Elseve (25) Maybelline New York (22) Mixa (13) NYX Professional Makeup (22)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Třešeň (1)
Typy pleti
Normální pleť (2) Citlivá pleť (15) Suchá pleť (6) Mastná a problematická pleť (4) Smíšená pleť (1) Zralá pleť (6) Všechny typy pleti (55)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Světle růžová (3) Tmavě růžová (3) Oranžová (1)
Typ krytí
Lehké (2) Střední (12) Vysoké (8)
Tvar řasenky
Hřebenový (2) Klasický (3) Přesýpací hodiny (1)
Pro1
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 20 (1) SPF 25 (1) SPF 50 (2) SPF 50+ (2)
Certifikáty
Cruelty-free (20)
Na co je
Na akné (3) Na alergii (1) Na dehydrataci (2) Na ekzémy (2) Na energii (2) Na otoky (1) Na ruce (2) Na růst vlasů (6) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (1) Na vrásky (6) Na vypadávání vlasů (5) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (7) Na zvlhčení (2) Na čištění pleti (7) Pro péči o pokožku (1)
Typ tužky
Vysouvací (10) Fix (6) Voděodolná (1)
Odstín
Neutrální (3) Velmi světlý (1) Světlý (6) Střední (8) Tmavý (2)
Forma
Šampon (25) Krém (14) Fluid (12) Maska (12) Voda (10) Balzám (9) Gel (8) Mléko (7) Sérum (7) Kondicionér (3) Olej (3) Sprej (3) Tekutina (3) Kapky (2) Pěna (1) Tyčinka (1)
Efekt řasenky
Prodloužení (4) Objem (5) Voděodolné (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (82)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (16) Pro každodenní péči o vlasy (8) Barvené vlasy (7) Melírované vlasy (3) Normální vlasy (6) Mastné vlasy (5) Jemné vlasy (7) Suché vlasy (15) Kudrnaté a vlnité vlasy (3) Poškozené vlasy (17) Pro objem vlasů (1) Světlé vlasy (1) Šedivé vlasy (1)
Země původu
Francie (43) Itálie (1) Německo (1) USA (1) Česká republika (1)
Vlastnosti
BIO (1) EKO (1) Vegan (25) Přírodní (25) 100% recyklovatelná nádoba (1) Recyklovatelné (1) Dermatologicky testováno (9) Bez barviv (3) Bez mýdla (1) Bez parabenů (4) Bez parfemace (5) Bez silikonu (19) Hydratační (75) Hypoalergenní (12) Nekomedogenní (1) Ochranný (12) Proti stárnutí (1) Proti vráskám (4) Regenerační (29) Revitalizační (2) Sensitive (6) UV filtr (4) Voděodolné (6) Vyhlazující (18) Zklidňující (6) Vyživující (21)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (2) Na pokožku (1)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (23) Noční (10) Celodenní (8)
Barva
Blond (2) Hnědá (17) Černá (15)
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
NY Lash Sensational Sky High Mascara prodlužující a objemová řasenka černá 6 ml
448,33 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler oční sérum s 2,5% kyselinou hyaluronovou 20 ml
189,50 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals HydraBomb s výtažkem z granátového jablka 1 ks
192 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort zklidňující tělové mléko pro velmi citlivou pokožku 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
160 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Posilující sérum na vlasy 125 ml
12,80 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump hydratační sérum 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej pro jemné vlasy 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
135 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic čistící péče proti nedokonalostem 3v1 150 ml
9,00 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Clinical Denní Anti-UV Fluid s velmi vysokou ochranou s SPF50+ a vitaminem C, 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
123 Kč
2+1 ZDARMA
Baby Čisticí a zklidňující olej pro pleť se sklonem k atopii 250 ml
4,92 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe čistící gel 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
170 Kč
2+1 ZDARMA
Color Vive purple šampon 200 ml
8,50 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Micelární voda 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
204 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals micelární voda s růžovou vodou 700 ml
2,91 Kč / 10 ml
149 Kč172 Kč
-13 %
2+1 ZDARMA
Micelární voda s růžovou vodou Skin Naturals 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals All in One micelární voda pro citlivou pleť, 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru


