L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (33) Sleva (1)
Značky
Garnier (12) L'Oréal Paris (4) L'Oréal Paris Elseve (17)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Banán (1)
Typy pleti
Všechny typy pleti (1)
Pro
Pro dospělé (15) Pro ženy (2)
Certifikáty
Cruelty-free (5)
Na co je
Na zdravé vlasy (12)
Forma
Šampon (12) Balzám (8) Maska (5) Kondicionér (3) Olej (3) Sérum (2)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (5)
Vlasové přípravky1
Všechny typy vlasů (52) Pro každodenní péči o vlasy (21) Barvené vlasy (10) Melírované vlasy (4) Normální vlasy (8) Mastné vlasy (12) Jemné vlasy (8) Suché vlasy (33) Kudrnaté a vlnité vlasy (9) Poškozené vlasy (29) Pro objem vlasů (1) Světlé vlasy (1) Šedivé vlasy (1)
Země původu
Francie (10) Německo (2)
Vlastnosti
Vegan (6) Přírodní (5) 100% recyklovatelná nádoba (2) Bez barviv (1) Bez parabenů (1) Bez silikonu (8) Hydratační (12) Ochranný (3) Regenerační (4) Revitalizační (1) Vyživující (7)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (9)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (2)
101 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump 72H, Hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 200 ml
5,45 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Pure šampon, 250 ml
4,36 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil Coco šampon 250 ml
4,76 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H Hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
132 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační kondicionér 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek Kondicionér pro suché a krepaté vlasy 200 ml
7,10 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure šampon, 400 ml
3,55 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Pure balzám, 300 ml
4,73 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H hydratační balzám s kyselinou hyaluronovou 300 ml
4,73 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump hydratační sérum 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil Coco šampon 400 ml
3,98 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil 10 in 1 bezoplachová péče 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
164 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Extraordinary Oil olejová maska na suché vlasy 300 ml
5,47 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food papaya maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej pro jemné vlasy 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food banana vyživující maska na vlasy, 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej na všechny typy vlasů 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Keratin Sleek maska na suché a krepaté vlasy 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Noční sérum pro hloubkovou výživu 100 ml
24,90 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Strength & Shine Posilující šampon pro všechny typy vlasů bez lesku a síly, 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump 72H hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen

