L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (21) Sleva (1)
Hodnocení
Odstín
Forma
Efekt řasenky1
Cesta podání
Země původu
Velikost balení
349 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Řasenka Latex Black 9.9 ml
352,53 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Voděodolná maskara Black 9.9 ml
382,83 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Lift řasenka 9.6 ml
217,71 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Řasenka Space Diamond 7.2 ml
345,83 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
False Lash Oversized řasenka, 8.9 ml
358,43 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes Extra Black objemová řasenka 9.2 ml
390,22 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational voděodolná prodlužující objemová řasenka pro objem řas 9.4 ml
222,34 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Intense Black Prodlužující řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Brown hnědá řasenka 7.2 ml
331,94 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
False Lash řasenka, 8.9 ml
324,72 Kč / 10 ml
299 Kč319 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky Tubes Mascara 7.2 ml
415,28 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara False Lash Magnetic Black 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Extensionist Mascara řasenka černá 9.9 ml
312,12 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
NY Lash Sensational Sky High Mascara prodlužující a objemová řasenka černá 6 ml
448,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Řasenka Black 9.9 ml
281,82 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen

