L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (53) Sleva (4)
Značky
Garnier (18) L'Oréal Paris (9) L'Oréal Paris Elseve (14) Mixa (13)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (1) Citlivá pleť (7) Suchá pleť (4) Mastná a problematická pleť (2) Smíšená pleť (1) Zralá pleť (3) Všechny typy pleti (26)
Typ krytí
Lehké (2) Střední (2) Vysoké (8)
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro
Pro dospělé (28) Pro ženy (19) Pro děti (2) Pro kojence (2) Pro batolata (1) Pro muže (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 20 (1)
Certifikáty
Cruelty-free (9)
Na co je
Na alergii (1) Na dehydrataci (1) Na ekzémy (1) Na energii (3) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (1) Na ruce (3) Na růst vlasů (5) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (4) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravé vlasy (8) Na čištění pleti (2) Pro péči o pokožku (3)
Odstín
Velmi světlý (1) Světlý (5) Střední (3) Tmavý (1)
Forma
Krém (13) Maska (10) Balzám (7) Šampon (7) Mléko (5) Voda (4) Sérum (3) Gel (2) Kondicionér (1) Olej (1) Tyčinka (1)
Věk
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (41)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (4) Pro každodenní péči o vlasy (2) Normální vlasy (1) Mastné vlasy (1) Jemné vlasy (2) Suché vlasy (4) Poškozené vlasy (14) Pro objem vlasů (1)
Země původu
Francie (12) Německo (3) Polsko (1) Česká republika (4)
Vlastnosti1
Bez minerálních olejů (4) BIO (1) EKO (1) Vegan (188) Přírodní (31) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (7) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (61) Dermatologicky testováno (42) Bez alkoholu (23) Bez barviv (5) Bez mýdla (2) Bez parabenů (14) Bez parfemace (25) Bez silikonu (39) Bez sulfátů (SLS, SLES) (3) Chladivý (1) Hydratační (363) Hypoalergenní (41) Na noc (4) Nekomedogenní (16) Ochranný (40) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (31) Regenerační (55) Revitalizační (11) Sensitive (16) UV filtr (12) Voděodolné (66) Vyhlazující (47) Zklidňující (32) Vyživující (47)
Na co pomáhá
Na pokožku (4) Na zdravé vlasy (3)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (12) Noční (6) Celodenní (4)
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals oční krém s vitaminem C 15 ml
100,67 Kč / 10 ml
192 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort zklidňující tělové mléko pro velmi citlivou pokožku 400 ml
4,80 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Extraordinary Oil hedvábný olej pro jemné vlasy 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Micelární voda 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Micelární voda 3v1 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Full Resist šampon, 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
106 Kč
2+1 ZDARMA
Botanic Therapy Magnetic Charcoal očisťující šampon 400 ml
2,65 Kč / 10 ml
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
53 Kč59 Kč
-10 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska proti projevům únavy s výtažkem z levandule 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vyhlazující a vyplňující textilní maska s výtažkem z hroznů 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
171 Kč
2+1 ZDARMA
Regenerační tělové mléko pro velmi suchou pleť 400 ml
4,28 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
vyživující krém na ruce a nehty s bambuckým máslem 100 ml
10,90 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
čistící pleťový gel bez obsahu mýdla 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Totail Repair 5 šampon 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long S.O.S. maska 300 ml
4,97 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Dex Age Expert 45+ noční krém 50 ml
47,80 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Dex Age Expert 45+ denní krém 50 ml
35,80 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Totail Repair 5 šampon 250 ml
4,36 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron zklidňující krém pomáhající obnovovat kožní bariéru 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
101 Kč109 Kč
-7 %
2+1 ZDARMA
Dream Long šampon 250 ml
4,04 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Cica Urea Repair+ Tělové mléko pro velmi suchou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long obnovující šampon 700 ml
2,84 Kč / 10 ml
103 Kč
2+1 ZDARMA
Regenerating Surgras obnovující krém na ruce 100 ml
10,30 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Pure active salicylic Exfoliační Esence 120 ml
15,08 Kč / 10 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
L'Oreal Paris Dream long balzám pro poškozené dlouhé vlasy 200 ml
5,05 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

