L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (102)
Značky
L'Oréal Paris (39) Maybelline New York (44) NYX Professional Makeup (19)
Hodnocení
Typy pleti
Všechny typy pleti (33)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (1) Světle růžová (28) Tmavě růžová (21) Světle červená (5) Tmavě červená (8) Vínová (2) Fialová (1) Korálová (13) Oranžová (4) Hnědá (14) Béžová (1)
Typ krytí
Lehké (13) Střední (21) Vysoké (25)
Pro
Pro ženy (20) Pro dospělé (5)
Certifikáty
Cruelty-free (1)
Typ tužky
Vysouvací (13)
Odstín
Světlý (13) Střední (14) Tmavý (10)
Forma
Balzám (19) Tyčinka (15) Sérum (8) Tekutina (6)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (27)
Země původu
Francie (42) USA (18)
Vlastnosti
Vegan (21) Hydratační (63) Ochranný (1) Vyživující (4)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (18) Noční (14) Celodenní (19)
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 10 Dreamer 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 30 Romantic 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 65 Seductress 5 ml
438,00 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Superstay Vinyl Ink 30 Unrivaled tekutá rtěnka, 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Superstay Vinyl Ink 115 Peppy tekutá rtěnka, 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
rtěnka Color Riche Intense Volume Matte Slim 633 Rosy Confident 1.8 g
16 611,11 Kč / 100 g
169 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 04 Silk 5.4 ml
312,96 Kč / 10 ml
164 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss Lesk na rty 02 Ice 5.4 ml
303,70 Kč / 10 ml
164 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 05 Petal 5.4 ml
303,70 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 03 Moon 5,4ml 5.4 ml
331,48 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
New York Superstay Vinyl Ink 100 Charmed tekutá rtěnka 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
New York Superstay Vinyl Ink 110 Awestruck tekutá rtěnka 4.2 ml
664,29 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 001 Crop T 1 ks
259 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Matte Resistance 500 Wine Not? rtěnka, 5 ml
518,00 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Matte Resistance 105 Breakfest In Bed rtěnka, 5 ml
638,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru




