L'Oréal CPD

L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …

Zobrazit více

L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.

 

Cena
Akce a slevy
2 + 1 (44) Sleva (4)
Značky
Garnier (20) L'Oréal Paris (6) L'Oréal Paris Elseve (17) Mixa (1)
Hodnocení
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro
Pro dospělé (21) Pro ženy (3) Pro děti (1)
Certifikáty
Cruelty-free (4)
Na co je
Na lupy (2) Na růst vlasů (1) Na vypadávání vlasů (1) Na zdravé vlasy (12)
Forma
Šampon (43)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (9)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (9) Pro každodenní péči o vlasy (15) Barvené vlasy (6) Melírované vlasy (4) Normální vlasy (4) Mastné vlasy (9) Jemné vlasy (3) Suché vlasy (12) Kudrnaté a vlnité vlasy (1) Poškozené vlasy (11) Světlé vlasy (1) Šedivé vlasy (1)
Země původu
Francie (7) Itálie (1) Německo (1)
Vlastnosti
Vegan (5) Přírodní (4) 100% recyklovatelná nádoba (1) Bez parafínu (1) Netestované na zvířatech (1) Bez alkoholu (1) Bez parabenů (1) Bez silikonu (12) Hydratační (11) Ochranný (2) Regenerační (5) UV filtr (2) Vyhlazující (1) Zklidňující (1) Vyživující (6)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (4)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (1)
Garnier Fructis Color Resist šampon, 250 ml
80 Kč85 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Garnier

Fructis Color Resist šampon, 250 ml

3,20 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
L'Oréal Paris Elseve Šampon barvené vlasy 250 ml
101 Kč
2+1 ZDARMA
L'Oréal Paris Elseve

Šampon barvené vlasy 250 ml

4,04 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Pure šampon, 250 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
L'Oréal Paris Elseve

Hyaluron Pure šampon, 250 ml

4,36 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
Garnier Fructis Goodbye Damage šampon, 400 ml
114 Kč
2+1 ZDARMA
Garnier

Fructis Goodbye Damage šampon, 400 ml

2,85 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
L'Oréal Paris Elseve Totail Repair 5 šampon 400 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
L'Oréal Paris Elseve

Totail Repair 5 šampon 400 ml

3,23 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
L'Oréal Paris Elseve Full Resist šampon 400 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
L'Oréal Paris Elseve

Full Resist šampon 400 ml

3,23 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
Garnier Fructis Pure Fresh šampon, 400 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Garnier

Fructis Pure Fresh šampon, 400 ml

3,23 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
Garnier Fructis Coconut Water šampon, 400 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Garnier

Fructis Coconut Water šampon, 400 ml

3,23 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
Mixa Baby velmi jemný micelární šampon, 300 ml
169 Kč
2+1 ZDARMA
Mixa

Baby velmi jemný micelární šampon, 300 ml

5,63 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
L'Oréal Paris Elseve Color Vive purple šampon 200 ml
170 Kč
2+1 ZDARMA
L'Oréal Paris Elseve

Color Vive purple šampon 200 ml

8,50 Kč / 10 ml
RocketNa cestě do skladu, očekáváme za 3 dny od 18:30 u vás
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.
Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena
Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.
Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.
Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé
Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.
Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.
Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru