L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (55) Sleva (1)
Značky
Garnier (9) L'Oréal Paris (31) L'Oréal Paris Elseve (3) Maybelline New York (8) Mixa (4)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (3) Citlivá pleť (5) Suchá pleť (2) Mastná a problematická pleť (2) Zralá pleť (9) Všechny typy pleti (32)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Světle růžová (5) Tmavě růžová (1) Světle červená (1) Tmavě červená (2) Korálová (1) Hnědá (2)
Typ krytí
Lehké (8) Střední (8)
Štítek
Tip na dárek (2)
Pro
Pro dospělé (7) Pro ženy (5) Pro muže (3)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 25 (1) SPF 50 (1)
Na co je
Na hyperpigmentaci (2) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na růst vlasů (1) Na stárnutí (2) Na tmavé kruhy (1) Na vrásky (10) Na vypadávání vlasů (1) Na zdravé vlasy (1) Na únavu a vyčerpání (1) Pro péči o pokožku (1)
Forma1
Krém (96) Sérum (55) Balzám (51) Šampon (49) Gel (48) Maska (40) Fluid (31) Tekutina (26) Tyčinka (25) Voda (24) Sprej (23) Pudr (16) Tyčinka na rty (15) Mléko (13) Olej (7) Kondicionér (6) Emulze (5) Pasta (3) Kapky (2) Náplast (2) Pěna (2) Peeling (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (44)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (5) Pro každodenní péči o vlasy (1) Suché vlasy (2) Poškozené vlasy (1)
Země původu
Francie (24) Německo (2) Česká republika (1)
Vlastnosti
Vegan (4) 100% recyklovatelná nádoba (1) Netestované na zvířatech (3) Dermatologicky testováno (3) Bez alkoholu (1) Bez parfemace (2) Bez silikonu (1) Bez sulfátů (SLS, SLES) (1) Hydratační (25) Hypoalergenní (1) Na noc (1) Nekomedogenní (1) Ochranný (1) Proti vráskám (5) Regenerační (3) Vyhlazující (9) Zklidňující (1) Vyživující (7)
Na co pomáhá
Na pokožku (3) Na zdravé vlasy (1)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (20) Noční (19) Celodenní (1)
159 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Glycolic Gloss sérum pro okamžitý lesk 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Plump hydratační sérum 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
160 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Vitamin & Strength Posilující sérum na vlasy 125 ml
12,80 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active AHA + BHA Charcoal sérum proti nedokonalostem 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vitamín C+ rozjasňující sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Salicylic sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
249 Kč349 Kč
-28 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals sérum a krém s vitaminem C pro rozjasnění pleti 50 ml
49,80 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Noční sérum pro hloubkovou výživu 100 ml
24,90 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Glycolic Gloss bezoplachové sérum s kyselinou glykolovou, 150 ml
16,60 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Tint Lip Stain Serum 217 Smoky Mauve tekutá rtěnka 5 ml
498,00 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Grippy Serum primer 30 ml
86,33 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Zklidňující mléčné sérum Anti-Reaction 30 ml
86,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 23 tónující sérum, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Growth Booster sérum na podporu růstu vlasů 102 ml
27,35 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 06 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 03 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift zpevňující sérum, 30 ml
106,33 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

