L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (23)
Značky
Garnier (10) L'Oréal Paris (9) L'Oréal Paris Elseve (1) Maybelline New York (1) NYX Professional Makeup (2)
Hodnocení
Druh vůně
Sportovní (3) Svěží (2)
Typy pleti
Citlivá pleť (5) Všechny typy pleti (5)
Pro
Pro muže (8) Pro dospělé (3) Pro ženy (3) Pro děti (1)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 50 (1) SPF 50+ (1)
Certifikáty
Cruelty-free (6)
Na co je
Na nadměrné pocení (2)
Forma1
Krém (96) Sérum (55) Balzám (51) Šampon (49) Gel (48) Maska (40) Fluid (31) Tekutina (26) Tyčinka (25) Voda (24) Sprej (23) Pudr (16) Tyčinka na rty (15) Mléko (13) Olej (7) Kondicionér (6) Emulze (5) Pasta (3) Kapky (2) Náplast (2) Pěna (2) Peeling (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (13)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (4) Mastné vlasy (1) Kudrnaté a vlnité vlasy (1)
Země původu
Francie (11) Německo (1)
Vlastnosti
Vegan (4) Přírodní (1) Dermatologicky testováno (2) Bez alkoholu (6) Bez parabenů (2) Bez parfemace (2) Hydratační (3) Hypoalergenní (3) Ochranný (6) Voděodolné (2)
Velikost balení
Péče o pleť
Celodenní (1)
229 Kč
2+1 ZDARMA
Lasting fix fixační sprej na make-up s matným efektem 100 ml
22,90 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible 3-s setting mist fixační sprej, 75 ml
29,20 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Big Hair Day Sprej pro svěží objem 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Curls Method Hydratační sprej pro vlnité a kudrnaté vlasy 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
181 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Diamond Sleek sprej 150 ml
12,07 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long sprej na tepelnou ochranu 150 ml
11,93 Kč / 10 ml
152 Kč
2+1 ZDARMA
Dream Long Air Volume Suchý Šampon 200 ml
7,60 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Goodbye Damage 10v1 bezoplachový sprej s keratinem, 150 ml
9,47 Kč / 10 ml
99 Kč
2+1 ZDARMA
Men Magnesium Ultra Dry 72H pánský antiperspirant sprej 150 ml
6,60 Kč / 10 ml
99 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Thermic Resist pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
6,60 Kč / 10 ml
92 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Carbon Protect Pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
6,13 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense deo sprej 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Shirt Protect pánský antiperspirant ve spreji 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport antiperspirant 150 ml
5,93 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Protection 6 Floral Fresh antiperspirant ve spreji s kompletní ochranou 6v1 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Men Extreme Minerální deodorant 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Deodorant ve spreji 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen

