L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (59)
Značky
Garnier (1) L'Oréal Paris (18) Maybelline New York (27) NYX Professional Makeup (13)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (1) Citlivá pleť (1) Suchá pleť (3) Smíšená pleť (3) Zralá pleť (3) Všechny typy pleti (42)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Světle růžová (10) Tmavě růžová (2) Světle červená (1) Fialová (1) Korálová (2) Hnědá (4)
Typ krytí
Lehké (14) Střední (28) Vysoké (18)
Pro
Pro ženy (19) Pro dospělé (2)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 50+ (1)
Certifikáty
Cruelty-free (1)
Na co je
Na vrásky (1) Pro péči o pokožku (6)
Typ tužky
Vysouvací (5) Voděodolná (1) Gelová (1)
Odstín1
Forma
Fluid (8) Tyčinka (8) Balzám (4) Krém (4) Gel (2) Pudr (2) Tekutina (1)
Efekt řasenky
Objem (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (35)
Země původu
Francie (37) Německo (1) USA (8) Česká republika (2)
Vlastnosti
Vegan (22) Netestované na zvířatech (6) Dermatologicky testováno (10) Bez parfemace (6) Hydratační (42) Hypoalergenní (3) Nekomedogenní (1) Ochranný (1) Regenerační (2) UV filtr (1) Voděodolné (8) Vyhlazující (10)
Na co pomáhá
Na pokožku (6)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (3) Celodenní (16)
Barva
Hnědá (2) Růžová (1) Béžová (1)
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Korektor 12 Soft Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 05 Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 001 Crop T 1 ks
159 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 106 Maybe Its Soft 1 ks
179 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratující korektor, odstín 15, 11 ml
162,73 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 255 Soft Brown, 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 110 Toasted Sunlight 9 g
2 433,33 Kč / 100 g
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 630 True Rose tekutá tvářenka 10 ml
239,00 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind Tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 01 Light
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB-krém 03 Medium Light 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Lumi Matte 118 make up, 35 ml
71,14 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Matte Resistance 120 Major Crush Rtěnka 5 ml
518,00 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 00 Ivory 6 ml
465,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

